Mateusz wygrał "Love Island". Teraz jest z Caroline, ale wciąż ma zdjęcia z byłą dziewczyną. Piękna!

Mateusz i Caroline zostali zwycięzcami trzeciej edycji programu "Love Island". Zajrzeliśmy na konta w mediach społecznościowych chłopaka. Skrywają one niezłe smaczki.

W niedzielnym odcinku "Love Island" poznaliśmy finalistów trzeciej edycji programu. Mateusz i Caroline zdobyli najwięcej głosów widzów, co oznaczało, że nie tylko zwyciężyli, ale mieli też szansę zdecydować - czy wybierają miłość, czy jedno z nich zgarnia wszystkie pieniądze dla siebie. Padło oczywiście na uczucie, co oznacza, że kwota została podzielona na pół. Sprawdziliśmy, czym zajmuje się Mateusz i czego można się dowiedzieć z jego mediów społecznościowych.

Co wiemy o Mateuszu "Love Island"?

Mateusz z "Love Island" ma 27 lat. Pochodzi z Malborka, ale obecnie mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie jest trenerem personalnym na jednej z miejskich siłowni. Sport to nie tylko jego praca, ale także największa pasja. W przeszłości przez sześć lat trenował kajakarstwo. Udało mu się nawet zająć miejsce na podium Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś jednak żałuje, że w liceum zakończył uprawianie tej dyscypliny. Prywatnie spełnia się, odwiedzając różne zakątki świata - na liście ma około 40 krajów, a pieniądze, które wygrał w programie zamierza przeznaczyć na kolejne wyprawy.

 

Tym razem ma zamiar organizować je z ukochaną Caroline Juchniewicz, pochodzącą z Kanady To jednak nie jedyny związek Mateusza z dziewczyną innego pochodzenia niż polskie. Uczestnik show wielokrotnie wspominał, że przez pięć lat był z Hiszpanką. Na jego kontach na Instagramie i Facebooku wciąż ma z nią zdjęcia. 

Zobacz też: Mamy stare zdjęcia Caroline z "Love Island". Miała czarne włosy i wyglądała zupełnie inaczej! Ale zmiana

Tym razem może być jednak nieco łatwiej - Caroline ma babcię w Polsce i sama planuje zostać w Warszawie, gdzie - być może - zamieszka z Mateuszem. Kibicowaliście tej parze? 

Zobacz wideo Igor Łubkowski, uczestnik "Love Island", wyznaje, jak zachowywał się w szkole [Koło Plotka Extra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.