"Zbuntowany anioł". Dla gwiazd serialu czas stanął w miejscu. Ivo zapuścił brodę. Gloria wciąż robi furorę

Niegdyś losy bohaterów serialu "Zbuntowany anioł" przyciągały setki widzów. Od emisji ostatniego odcinka minęło już wiele lat. Zobaczcie, jak przez ten czas zmienili się aktorzy kultowej produkcji. Dla części z nich czas stanął w miejscu.

"Zbuntowany anioł" to kultowy argentyński serial. Na początku XXI wieku produkcja cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Pierwszy odcinek w Polsce został wyemitowany 29 maja 2000 roku. Zagraniczna telenowela dość szybko wzbudziła sympatię i zgromadziła miliony fanów. Swego czasu ekscytującymi perypetiami olśniewającej Milagros i jej przyjaciół, a przede wszystkim ukochanego, żyła cała Polska. Sprawdzamy, jak dziś wyglądają i co słychać u największych gwiazd produkcji. U niektórych zaszło sporo życiowych zmian.

Zobacz wideo Te filmy i seriale niedługo znikną z Netfliksa

Mariana Arias - Andrea

W "Zbuntowanym aniele" wcielała się w postać Andrei Ramos. Grała postać oschłą i chłodną, która nie cieszyła się sympatią wśród widzów. Nieustające kłamstwa i intrygi wzbudzały raczej frustrację i negatywne emocje. W rzeczywistości Mariana Arias jest zupełnie inna. Kobieta zrezygnowała z aktorstwa i poświęciła się pracy dziennikarskiej. Bardzo angażuje się w działalności społeczne oraz sprawy lokalnej społeczności. Wydała nawet książkę. Oprócz tego prowadzi kilka audycji w dużych rozgłośniach radiowych. 

Mariana Arias 20 lat temu i dziśMariana Arias 20 lat temu i dziś screen Youtube, Instagram/ @marianaarias

Facundo Arana - Ivo 

Co prawda Facundo Arana ma na swoim koncie kilka produkcji, ale bez wątpienia największą sławę przyniósł mu "Zbuntowany anioł". W serialu wcielał się w postać Ivo. Syn biznesmena z Buenos Aires tworzył parę z pokojówką Milagros. Ich miłosna historia była jednym z najciekawszych wątków. Młody blondyn szybko zgromadził wokół siebie rzeszę fanek.

Karolina Porcari W "Koronie królów" i "Jagiellonach" gra zupełnie inne postacie. Teraz tłumaczy

Dziś Facundo Arana ma 51 lat i jest szczęśliwym mężem i ojcem. W 2012 roku ożenił się z modelką, Marią Susini. Para doczekała się trójki dzieci. Oprócz tego gwiazdor jest bardzo zaangażowany w działalność charytatywną, zwłaszcza na rzecz zwierząt

Facundo AranaFacundo Arana facundoaranatagle/Instagram

Natalia Oreiro - Milagros

Milagros była główną bohaterką w serialu "Zbuntowany anioł". To zdecydowanie ta rola przyniosła jej największą sławę oraz popularność. Aktorka pochodzi z Urugwaju. Niegdyś występowała również w innych produkcjach. Swego czasu próbowała nawet sił w świecie muzycznym, jednak to dzięki rolom w latynoamerykańskich produkcjach zyskała międzynarodową rozpoznawalność. Prywatnie Natalia Oreiro jest w szczęśliwym związku małżeńskim. W 2012 roku para powitała na świecie syna. Chłopiec otrzymał imię Merlin. W 2021 roku Natalia Oreiro zdobyła rosyjskie obywatelstwo. Niedawno się go wyrzekła. 

Natalia OreiroNatalia Oreiro YouTube, Instagram/@nataliaoreirosoy

Gabriela Sari - Gloria

Gloria była najlepszą przyjaciółką Milagros. Widzowie bardzo lubili tę postać. Wpatrując się w obecne fotografie Gabrieli Sari trzeba przyznać, że od czasów emisji "Zbuntowanego anioła" niewiele się zmieniła. Wciąż zachwyca urodą i jest aktywna zawodowo. Wystąpiła w wielu produkcjach m.in. "Słodkiej młodości". W wolnych chwilach Gabriela Sari pasjonuje się malarstwem. Prywatnie jest żoną i mamą kilkuletniej córki. Mówi się, że dziewczynka jest do niej bardzo podobna i w przyszłości może chcieć podążać śladami sławnej mamy.

Gabriela SariGabriela Sari YouTube, Instagram/@gabrielasari

Od premiery kultowego serialu minęły już dwie dekady. Mimo to aktorzy wciąż mogą cieszyć się sporym zainteresowaniem. Trzeba przyznać, że wizerunkowo prezentują się prawie tak samo jak 20 lat temu. Tęsknicie za "Zbuntowanym aniołem"? Więcej nowych zdjęć aktorów, wcielających się w główne postacie możecie znaleźć w naszej galerii w górnej części artykułu. Zobacz też: "M jak miłość". Jagoda odkryje szokujący sekret Tadeusza. Czy to koniec ich związku?

Więcej o: