"Nasz nowy dom". Los nie oszczędzał bohaterki. Dom spłonął w pożarze. Widzowie poruszeni. "Wielki szacunek"

W najnowszym odcinku programu "Nasz nowy dom" poznaliśmy panią Żaklinę i jej syna Alana. Rodzina była dramatycznie doświadczona przez los. Dom, w którym mieszkali, spłonął w pożarze. Widzowie byli poruszeni ich historią.

Przez dziesięć lat od rozpoczęcia formatu ekipa Polsatu pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor, wyremontowała już ponad 200 domów. Za nami kolejny odcinek uwielbianego przez widzów programu "Nasz nowy dom", w którym mieliśmy okazję poznać panią Żaklinę i jej syna Alana. Bohaterka była po wielu przejściach. Większość dzieciństwa spędziła w domu dziecka. Rodzice mieli problemy alkoholowe i nie mogli się nią zajmować, a ukochana babcia zmarła szybko. W domu, w którym mieszkała rodzina, wybuch pożar. Z pomocą ruszyła ekipa programu.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

"Nasz nowy dom". Dramatyczna historia wstrząsnęła widzami 

Po wyjściu z placówki, pani Żaklina niczego nie miała. Poznała mężczyznę, w którym się zakochała. Zaszła w ciążę. Niestety, rok później partner zginął w tragicznym wypadku. Dzięki zgromadzonym oszczędnościom po dziadkach pani Żaklina kupiła małe mieszkanie w starym wielorodzinnym budynku w Elblągu.

'Nasz nowy dom''Nasz nowy dom' Materiały Promocyjne

Zaraz po przeprowadzce wybuchł pożar. Kobieta wraz z dzieckiem wylądowała w domu samotnej matki, następnie przeniosła się do lokum socjalnego, w którym nie było dostępu do łazienki. Pani Żaklina pracuje, ale nie starczało jej środków, by móc zafundować remont spalonego budynku.

'Nasz nowy dom''Nasz nowy dom' Materiały Promocyjne

Po dramatycznych przeżyciach przyszła pora na powiew optymizmu. Do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor, która nie mogła nie pomóc rodzinie. Ekipa budowlana Przemysława Oślaka przez pięć dni stworzyła nowy i bezpieczny dom z wszelkimi udogodnieniami.

'Nasz nowy dom''Nasz nowy dom' Materiały Promocyjne

Z kolei architektka Marta Kołdej zadbała, by w wymarzonym lokum było nowocześnie, przytulnie i kolorowo. Dzięki ekipie programu rodzina zyskała bezpieczny azyl i wymarzony nowy dom. 

'Nasz nowy dom''Nasz nowy dom' Materiały Promocyjne

 

Widzowie byli poruszeni historią pani Żakliny. Po wyemitowanym odcinku w mediach społecznościowych programu przesyłali jej wyrazy wsparcia.

Wzruszający odcinek. Życzę dużo szczęścia. Pozdrawiam serdecznie was wszystkich. Ekipa na najwyższym poziomie.
Naprawdę wielki szacunek dla tej kobiety. Tyle trudności, a ona walczy. Niejeden by się załamał.
Cieszę się, że "Nasz nowy dom" pomógł odważnej mamie i jej synkowi - czytamy w komentarzach na Instagramie. 

Więcej zdjęć z odcinka znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Jesteście fanami programu "Nasz nowy dom"? Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 31 marca o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

Więcej o: