"Sprawa dla reportera". W programie awantura o dzikich lokatorów. Mecenasowi Kaszewiakowi puściły nerwy

W "Sprawie dla reportera" nie brakuje emocjonujących momentów. W ostatnim odcinku doszło do awantury między Piotrem Ikonowiczem a Piotrem Kaszewiakiem. W pewnym momencie mecenas opuścił studio.

"Sprawa dla reportera" to program, w którym z odcinka na odcinek przekraczane są granice absurdu. Warto zaznaczyć też, że wszystko to dzieje się w publicznej telewizji. Ostatnio w kontrowersyjnym show wybuchła ostra awantura. Nerwy puściły nawet mecenasowi Kaszewiakowi, który w pewnym momencie wstał i opuścił studio.

Zobacz wideo Paulina Rzeźniczak odpowiada na hejt. Zastanawia się, czy zniknąć z mediów społecznościowych

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

"Sprawa dla reportera". Awantura w programie. Mecenasowi Kaszewiakowi puściły nerwy

W ostatnim odcinku "Sprawy dla reporteraElżbieta Jaworowicz i zaproszeni goście przyjrzeli się historii pani Marii, której kłopotów przysparza wynajmowany dom. Nieruchomość należy do pewnej lekarki. Lokum jest w opłakanym stanie, brakuje w nim toalety i bieżącej wody. Pomimo iż umowa została wypowiedziana pięć lat temu, kobieta nadal tam mieszka. Właścicielka chce przeznaczyć budynek do rozbiórki, jednak pani Maria z synem domagają się, aby znalazła im inne zakwaterowanie. Po stronie bohaterki stanęli Piotr Ikonowicz oraz Tadeusz Cymański. Poseł PiS stwierdził, że lekarka ma obowiązek zapewnić swoim lokatorom inne mieszkanie na swój koszt. Zupełnie innego zdania był mecenas Piotr Kaszewiak. Prawnik zaznaczył, że pani Maria podpisała zwykłą umowę najmu, która została wypowiedziana z zachowaniem wszelkich formalności. Bratu Magdy Gessler nie spodobały się słowa adwokata.

Ona nie jest dzikim lokatorem. Człowieku, sam jesteś dziki! No nie wyzywaj kobiety! - oburzył się Ikonowicz.

W reakcji na te słowa Piotr Kaszewiak wstał, zabrał swoje dokumenty i opuścił studio.

Jak pan kpi i wyzywa, to uważam, że dla mnie dzisiaj miejsca tu nie będzie. Dlatego przepraszam państwa serdecznie, że próbowałem przedrzeć się z prawdą, proszę słuchać tych, co najgłośniej krzyczą - stwierdził.

Asia i Kamil 'Rolnik szuka żony 8'"Rolnik szuka żony". Znamy szczegóły ślubu Asi i Kamila. Nie zabraknie znanych gości

Kłótnia zgromadzonych gości trwała nadal. Po chwili mecenas wrócił do studia, nie zabrał już jednak głosu.

Więcej o: