"Rolnik szuka żony". Wyciekły szczegóły ślubu Asi i Kamila. Nie zabraknie znanych gości

Asia i Kamil z ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Para planuje huczne wesele, na którym pojawią się pozostali uczestnicy show.

Asia i Kamil poznali się na planie ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo uczestnik miał inną faworytkę, jednak kiedy Justyna dobrowolnie opuściła gospodarstwo, zainteresował się Joanną. Uczucie między nimi szybko rozkwitło. Już w finałowym odcinku rolnik oświadczył się ukochanej. W październiku ubiegłego roku na świat przyszła córka pary, Antosia. Za kilka miesięcy odbędzie się natomiast ślub zakochanych. Wiadomo, kogo zaprosili.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

"Rolnik szuka żony". Znamy szczegóły ślubu Asi i Kamila. Nie zabraknie znanych gości

W programie "Rolnik szuka żony" można odnaleźć nie tylko miłość, ale także przyjaźń. Asi i Kamilowi udział w show przyniósł nie tylko drugą połówkę, ale także nowych znajomych, który pojawią się na ich ślubie. Wiadomo już, że zaproszenia trafiły do Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, Kamili Boś czy Roksany, która niebawem powita pierwsze dziecko. Jakiś czas temu swoją obecność zapowiedziała także Marta Manowska.

'Sanatorium miłości'. Iwona sprzedaje mieszkanie i wyjeżdża do Hiszpanii"Sanatorium miłości". Iwona będzie szukać miłości w Hiszpanii

Z zaproszeń, którymi goście pochwalili się w mediach społecznościowych, możemy dowiedzieć się, że uroczystość odbędzie się 9 września w kościele św. Andrzeja Boboli w Gębicach. W rozmowie z portalem telemagazyn.pl Joanna zdradziła, jak będzie wyglądać przyjęcie weselne.

Przygotowania to ciekawy czas. Właśnie jesteśmy w trakcie rozdawania zaproszeń. Będą wszyscy, z którymi mamy kontakt, a więc na weselu będzie duża rodzinka. Nasze wesele będzie w stylu boho. Suknię zaprojektował dla mnie Maciej Domański, który ma wielki talent. Już jestem w niej zakochana! - opowiadała.

Przyszła panna młoda dodała też, że jej główną druhną będzie niespełna roczna Antosia.

Więcej o: