"Love Island". Laura Sieka zdjęła doczepy. Jej naturalne włosy ledwie sięgają ramion

Laura Sieka z "Love Island" zaskoczyła fanów na Instagramie. Pokazała się bez doczepianych włosów. Fani zmianę fryzury wiążą z rozstaniem celebrytki z partnerem.

Laurę Siekę mieliśmy okazję poznać w trzeciej edycji "Love Island". Kobiecie nie udało się znaleźć miłości w randkowym show, ale odnalazła ją poza kamerami. Celebrytka związała się z trenerem crossfitu, z którym doczekała się dziecka. W sierpniu ubiegłego roku powitali na świecie córkę Mię. Parę dni temu, Laura poinformowała jednak o rozstaniu z partnerem. Teraz powróciła z nową fryzurą, a przy okazji pokazała, jak wyglądają jej włosy bez doczepów.

Zobacz wideo "Love Island". Nowe mieszkanki na wyspie porządnie namieszają

'Love Island'"Love Island". Spięcie między Alicją a Beatą. Poszło o Mateusza. Padły mocne słowa

"Love Island". Laura Sieka pokazała się bez doczepianych włosów 

Laura Sieka z trzeciej edycji "Love Island" aktywnie działa w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami nowinkami z życia. Kobieta zajmuje się makijażami okolicznościowymi. Nigdy nie ukrywała zamiłowania do poprawiania urody i medycyny estetycznej. Od jakiegoś czasu regularnie przedłuża też włosy. Ostatnio w tym celu celebrytka wybrała się do salonu fryzjerskiego. Tym razem zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pokazała fanom, jak się prezentuje bez burzy długich blond włosów. Okazuje się, że jej naturalne włosy sięgają jedynie do ramion i są delikatnie wycieniowane.

 

'Love Island'"Love Island". Nowe uczestniczki i nowe powody do kłótni

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Fanom przypadła do gustu nowo wykonana fryzura. Włosy sięgają do tali, są wyraźne zagęszczone i zakręcone na szczotkę. Oprócz tego Laura zdecydowała się na grzywkę

Fajnie Ci z tą grzywką - czytamy w komentarzach.
Przepięknie wyglądasz!

Niektórzy internauci wykazali się spostrzegawczością i porównali zmianę fryzury do niedawnego rozstania z partnerem.  

Zmiany w życiu, zmiany na głowie...

A wam jak się podoba Laura Sieka z "Love Island" w nowej fryzurze

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: