Laurę Siekę mieliśmy okazję poznać w trzeciej edycji "Love Island". Kobiecie nie udało się znaleźć miłości w randkowym show, ale odnalazła ją poza kamerami. Celebrytka związała się z trenerem crossfitu, z którym doczekała się dziecka. W sierpniu ubiegłego roku powitali na świecie córkę Mię. Parę dni temu, Laura poinformowała jednak o rozstaniu z partnerem. Teraz powróciła z nową fryzurą, a przy okazji pokazała, jak wyglądają jej włosy bez doczepów.
Laura Sieka z trzeciej edycji "Love Island" aktywnie działa w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami nowinkami z życia. Kobieta zajmuje się makijażami okolicznościowymi. Nigdy nie ukrywała zamiłowania do poprawiania urody i medycyny estetycznej. Od jakiegoś czasu regularnie przedłuża też włosy. Ostatnio w tym celu celebrytka wybrała się do salonu fryzjerskiego. Tym razem zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pokazała fanom, jak się prezentuje bez burzy długich blond włosów. Okazuje się, że jej naturalne włosy sięgają jedynie do ramion i są delikatnie wycieniowane.
Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze. Fanom przypadła do gustu nowo wykonana fryzura. Włosy sięgają do tali, są wyraźne zagęszczone i zakręcone na szczotkę. Oprócz tego Laura zdecydowała się na grzywkę.
Fajnie Ci z tą grzywką - czytamy w komentarzach.
Przepięknie wyglądasz!
Niektórzy internauci wykazali się spostrzegawczością i porównali zmianę fryzury do niedawnego rozstania z partnerem.
Zmiany w życiu, zmiany na głowie...
A wam jak się podoba Laura Sieka z "Love Island" w nowej fryzurze?
Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła
60-letni Rafał Sonik i młodsza od niego o 24 lata ukochana będą mieli kolejne dziecko
Kupiłam "Bravo" w 2026 roku za 49 zł. I zonk. Od razu wyrwałam plakat
Oto prawdziwe kulisy odejścia Ewy Kasprzyk z "Tańca z gwiazdami". Aktorka wcale nie chciała sama odejść
Maciej Dowbor odchodzi z "DDTVN"! Pożegnał ekipę po ponad 180 wydaniach
Duda pojechał ze swoim Porsche do warsztatu. Wiemy, jak się zachowywał. "Byliśmy zaskoczeni"
Szokujące wyznanie Dody. Ujawniła, że kochała gangstera. "Nigdy mnie nie sprzedał"
Chabior pochwalił się dorosłym synem. Internauci oniemieli. "Jak bracia!"