Piotr Szczurek z trzeciej edycji "Love Island" już tak nie wygląda. Mocno eksperymentuje z fryzurą

Piotr Szczurek był bohaterem trzeciej odsłony "Love Island". Choć minęło sporo czasu od udziału w programie, fani nadal obserwują jego profil w mediach społecznościowych. Ostatnio trener personalny postawił na zmiany. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Piotr Szczurek był jednym z najpopularniejszych uczestników trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości". W randkowym show potrafił zaskoczyć. W programie jego partnerką była Stella Staniszewska. Choć początkowo wszystkim wydawało się, że ta dwójka jest ze sobą szczęśliwa, po jakimś czasie zdecydowali się na rozstanie.  Po zakończeniu emisji "Love Island" ich drogi się rozeszły. Obecnie Stella jest w poważnym związku z innym mężczyzną. Jak zmienił się Piotr od tego czasu?

Adam z 'Love Island'"Love Island". Widzowie brutalnie ocenili zachowanie Adama

Zobacz wideo "Love Island". Bruno wyjaśnia tajemnicę związku z Moniką

Jak się potoczyły losy Piotra Szczurka z trzeciej edycji "Love Island"?

Każdy sezon "Love Island" przynosi dużo emocji już od pierwszego odcinka. Choć obecnie widzowie oglądają siódmą odsłonę randkowego show, nie sposób zapomnieć o tak barwnej postaci, jak Piotr. Obecnie były uczestnik w dalszym ciągu skupia się na swojej pasji do sportu i treningów. Spełnia się zawodowo jako trener personalny. Często wstawia posty związane z tym tematem na swój profil w mediach społecznościowych. Czasem dzieli się nawet życiem prywatnym. Jakiś czas temu pokazał obserwatorom, że zdecydował się drastycznie skrócić włosy.

Piotrek z 'Love Island'Piotrek z 'Love Island' fot. https://www.instagram.com/miejski_drwal_insta/

To jednak nie koniec przemian. Obecnie, Piotr, który naturalnie ma ciemne włosy, postawił na blond! Regularnie pokazuje się fanom w nowej odsłonie.

Piotrek z 'Love Island'Piotrek z 'Love Island' fot. https://www.instagram.com/miejski_drwal_insta/

 

Nie da się ukryć, że Piotr przeszedł dużą metamorfozę. Swój wizerunek regularnie publikuje na Instagramie. Zebrał aż 107 tysięcy obserwujących.

Ania z 'Love Island'Ania z "Love Island" poprawiła urodę. Na Instagramie pokazała się po zabiegu

Co sądzicie o nowej fryzurze Piotra?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Łukasz z piątej edycji wraca na wyspę. "Co za beznadziejny pomysł"

Więcej o: