"Love Island". Mateusza chciały aż trzy uczestniczki! Oto skład par

Wystartowała nowa edycja "Love Island. Wyspa miłości". Choć uczestnicy dopiero się poznali, powstały już pierwsze pary. Dobieranie nie było łatwe. Zobacz, kto się w kim zauroczył.

Nowa edycja "Love Island. Wyspa miłości" została oficjalnie rozpoczęta. Uczestnicy zamieszkali razem w willi. Jako pierwsi weszli panowie. Każdy z nich opowiedział o swoich preferencjach co do przyszłej partnerki. 24-letni Wojtek marzy o poznaniu dziewczyny, z którą mógłby założyć rodzinę. Z kolei 27-letni Mateusz woli dynamiczne życie. Chciałby znaleźć kobietę, która kocha sport tak bardzo, jak on. Kolejny islander to 30-letni Patryk. Choć na co dzień mieszka w Holandii, dla miłości byłby w stanie się przeprowadzić. Preferuje blondynki o niebieskich oczach. 25-letni Kamil trenuje boks i uprawia dużo sportu. Pragnie znaleźć tą jedyną. Jako ostatni grono męskie zasilił 25-letni Hubert, który pasjonuje się motoryzacją. Szuka partnerki, która będzie go stale zaskakiwać. Mężczyźni szybko złapali ze sobą dobry kontakt.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

"Love Island. Wyspa miłości". Uczestnicy dobrali się w pary

Wkrótce w willi pojawiły się również panie, na czele z prowadzącą Karoliną Gilon. Jako pierwszą przedstawiono 29-letnią Agatę, dla której nie ma tematów tabu. Mężczyźni byli pod wrażeniem jej szczerości. Uczestniczka zdecydowała się stanąć obok Wojtka. Widać było, że para się sobie spodobała. 28-letnia Kinga, która marzy o dynamicznym związku, zachwyciła Mateusza i Patryka. Zdecydowała się na pierwszego z nich. Jako trzecia dołączyła 25-letnia Klaudia, dla której najważniejsze jest bezpieczeństwo i prawdomówność. Mimo że zainteresował się nią Kamil, postanowiła odbić zajętego już Mateusza. W ten sposób zabrała Kindze partnera. Następnie, islanderzy powitali 26-letnią Alicję. Ku zaskoczeniu wszystkich, ona również postanowiła zawalczyć o Mateusza! Na sam koniec do willi wszedł nieoczekiwany gość. Była to nowa uczestniczka, 24-letnia Wiktoria. Kobieta zdecydowała się odbić Agacie Wojtka.

Choć parowanie było pełne zwrotów akcji, udało się stworzyć następujące duety:

  • Wiktoria i Wojtek, który nie ukrywał, że wolał Agatę
  • Alicja i Mateusz
  • Kinga i Hubert
  • Klaudia i Hubert
  • Klaudia i Patryk
  • Agnieszka i Kamil

Nie da się ukryć, że najbardziej rozchwytywany był Mateusz. Spodobał się aż trzem uczestniczkom! Jedyną osobą bez pary tymczasowo została Agata. Wszystko może się jednak zmienić, ponieważ w następnym odcinku bohaterów czeka niespodzianka. Do willi wejdzie któryś z dawnych uczestników. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Będziecie oglądać kolejne odcinki?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island" wraca! Klaudia Szponar mocno namiesza na wyspie. Kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej

Więcej o:
Copyright © Agora SA