Rusza "Love Island". Znamy już wszystkich uczestników. Projektantka, bokserzy i absolwentka dwóch kierunków

Już wkrótce na ekrany telewizorów powróci popularny program "Love Island". Po raz kolejny uczestnicy zamieszkają w hiszpańskiej willi i będą szukać drugich połówek. Zobaczcie, kto wystąpi w siódmej odsłonie show.

Show "Love Island. Wyspa miłości" cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród widzów Polsatu. Odbiorcy doczekali się aż sześciu edycji. Uczestnicy nie tylko brali udział w niesamowitej przygodzie, ale również szukali miłości przed kamerami. Chociaż nie wszystkie pary wytrwały ze sobą poza programem, niektórym udało się związać na poważnie. Magda i Wiktor, Wiktoria i Sebastian oraz Magda i Igor to idealne przykłady tego, że w reality show można znaleźć swoją drugą połówkę.

Zobacz wideo v"Love Island". Wero i Kuba z szóstej edycji rozstali się. Uczestniczka we łzach

Poznajcie nowych uczestników!

W czasie programu zamieszkają razem w wilii, gdzie będą mogli się lepiej poznać. Następnie dobiorą się w pary. Uczestników czekają różne zadania i konkurencje, a w trakcie pobytu dołączają też nowe osoby. Wszystko zakończy się wielkim finałem, w którym weźmie udział tylko sześć osób. Na profilu w mediach społecznościowych programu pojawiła się już lista uczestników. Zobaczcie, kto wystąpi w nowej edycji "Love Island"!

Kamil Al-temimi

Kamil ma 25 lat i studiował w Walii. Regularnie trenuje boks. Wciąż szuka prawdziwej miłości.

 

Kinga Rafalska

Kinga ma 28 lat i pracuje w branży medycznej. Jest singielką od półtora roku. Chce znaleźć partnera, który nadąży za jej tempem życia.

 

Hubert Wicher

Hubert ma 25 lat i pasjonuje się motoryzacją. Szuka partnerki, która będzie umiała go zaskoczyć.

 

Agata Paz

Agata ma 29 lat i uważa, że nie ma dla niej tematów tabu. Chciałaby, aby jej przyszły partner był otwarty i szalony jak ona.

 

Mateusz Świerczyński

Mateusz ma 27 lat i lubi dynamiczne życie oraz ekstremalne aktywności. Chce znaleźć dziewczynę, którą również pasjonuje sport.

 

Klaudia Szponar

Klaudia ma 25 lat i ukończyła studia magisterskie na dwóch kierunkach. W związku zależy jej na poczucie bezpieczeństwa i prawdomówności.

 

Patryk Szczypczyk

Patryk ma 30 lat i interesuje się sportami walki i siłownią. Kocha filtrować. Szuka silnej partnerki z pazurem, która ma własne zdanie.

 

Alicja Ostruch

Alicja ma 26 lat i jest agentką nieruchomości. Chciałaby partnera, który jest pewny siebie, ale nie egocentryczny. W relacjach jest szczera i lojalna.

 

Wojciech Szulczewski

Wojciech ma 24 lata i od siedmiu lat trenuje boks. Zależy mu, aby poznać rodzinną dziewczynę i się ustatkować.

 

Agnieszka Tomczyk

Agnieszka ma 21 lat i zajmuje się projektowaniem ubrań. Szuka partnera, który ma błysk w oku.

 

Nowy sezon "Love Island"

O tym, że powstanie nowy sezon programu wiadomo było już podczas finału poprzedniej edycji. Pomimo tego, że rozpoczął się casting do kolejnej odsłony show, "Love Island" nagle zniknęło z repertuaru stacji. Już za parę dni powróci na ekrany telewizorów. Siódmy sezon będzie dostępny na nowej antenie o nowej godzinie. Widzowie będą mogli oglądać program na TV4 od poniedziałku do piątku, a także w niedziele o godzinie 21:00. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Karolinę Gilon.

Czekacie na nowy sezon "Love Island"?

ZOBACZ TEŻ: "Love Island" wraca! Klaudia Szponar mocno namiesza na wyspie. Kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej

Więcej o:
Copyright © Agora SA