"Sanatorium miłości". Zbyszek wybrał Bożenę? Zdjęcia z finału wiele mówią

Wielkimi krokami zbliża się finał piątej edycji "Sanatorium miłości". Do sieci trafiły już zdjęcia z uroczystego balu z tej okazji, dzięki którym możemy się domyślić, jak potoczyły się losy par.

W TVP trwa emisja piątego sezonu "Sanatorium miłości". Za niedługo zostanie wyemitowany finał, w którym dowiemy się, jak potoczyły się sprawy sercowe kuracjuszów. Duże zainteresowanie widzów budzi postać Zbyszka, który wpadł w oko zarówno Asi, jak i Bożenie. Choć początkowo to Joanna była w bardziej zażyłych relacjach z mężczyzną, sytuacja zmieniała się z odcinka na odcinek. Niedawno do sieci trafiły zdjęcia z finału, z których możemy wywnioskować, kogo wybrał senior

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Zbyszek wybrał Bożenę? Zdjęcia z finału wiele mówią

Na zdjęciach z finału "Sanatorium miłości" można zobaczyć, że Zbigniew podjął decyzję i postanowił spędzić uroczysty bal w towarzystwie Bożeny. W trakcie imprezy seniorzy świetnie bawili się w swoim towarzystwie, nie odstępując się nawet na krok. Szykownego garnituru Zbysza nie powstydziłby się Prince, a Bożena jak zwykle zachwyciła młodzieńczą energią.

Finał piątej edycji 'Sanatorium miłości'Finał piątej edycji 'Sanatorium miłości' fot. AKPA / Filip Radwanski

W piątym sezonie "Sanatorium miłości" nie brak wrażeń, jak i kontrowersji. Szerokich echem odbiła się nowoczesna randka, w której wzięło udział aż troje seniorów. Na kontrowersyjne spotkanie wybrała się Anita, której w jacuzzi partnerowali Krzysztof i Dariusz. Jeszcze inny z uczestników, Adam, z kolei raczej nie wyróżniał się na tle innych, dopóki nie został wywołany do tablicy przez... swojego sąsiada. Ten zarzucił mu bowiem odbicie partnerki, z którą Adam nadal ma być w relacji (mimo trwania programu). 

Kiedy finał piątego sezonu "Sanatorium miłości"?

Ostatni odcinek "Sanatorium miłości 5" zobaczymy już w niedzielę, 5 marca, o godz. 21.20 w TVP.

Więcej o:
Copyright © Agora SA