"Sanatorium miłości". Adam reaguje na oskarżenia o oszustwo. Przeprosił. Ale nie widzów

Adam z "Sanatorium miłości" odniósł się do plotek, które rozpowiedział jego sąsiad. Uczestnik przeprosił, choć nie widzów TVP.

Adam Malinowski z Goliny koło Jarocina jest bohaterem piątej edycji "Sanatorium miłości". Mężczyzna raczej nie wyróżniał się na tle innych, dopóki nie został wywołany do tablicy przez... swojego sąsiada. Ten zarzucił mu bowiem odbicie partnerki, z którą Adam nadal ma być w relacji (mimo trwania programu). Kuracjusz zabrał głos w sprawie. Opowiedział o hejcie, ale i przeprosił. Jednakże nie widzów TVP.

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

"Sanatorium miłości". Adam reaguje na oskarżenia. Ostro. "Jesteś błaznem"

Uczestnik randkowego programu TVP zamieścił w sieci obszerny wpis, w którym nie ukrywa, że poczuł się urażony filmem sąsiada, dotyczącym jego życia uczuciowego.

Moi drodzy, ten ostatni hejt, który wylał się pod moim imieniem, to tylko ubolewać, jakie mamy niesprawdzone wiadomości, a publikujemy je i rozpowszechniamy, nie pytając danej osoby. To, co zobaczyłem i usłyszałem na YouTubie, przerasta ludzką wyobraźnię - napisał na grupie poświęconej programowi na Fecebooku.

Adam przeprosił przyjaciółkę Beatę, która również miała być obrażona przez spekulacje. Jak twierdzi uczestnik matrymonialnego show, jego sąsiad "nie umie pogodzić się z tym, że przegrał wszystko, co miał".

Chciałem przeprosić w moim imieniu moją przyjaciółkę Beatę. Moją sąsiadkę, którą też przy okazji obraził człowiek, który ma nierówno pod sufitem i zieje ogniem zazdrości i nienawiści. Nie umie pogodzić się z tym, że przegrał wszystko, co miał.

Na koniec zaapelował do sąsiada i nazwał go wprost... błaznem.

Bądź człowieku uczciwy. Opowiedz prawdę. Nigdy nie była twoją żoną. Jest wdową i wolną kobietą, a nie tak jak ty, błaznem - czytamy.

Co myślicie o tej sytuacji? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.