"M jak miłość". Radek na rauszu wyzna miłość Izie! Chodakowski otrzyma anonim. "Pilnuj żony"

Najnowszy odcinek "M jak miłość" dostarczy widzom sporo wrażeń. Dziać się będzie u Izy i Marcina, na nudę nie powinna również narzekać Laura, która wreszcie będzie miała okazję spędzić chwile sam na sam z Arkiem.

W 1707. odcinku "M jak miłość" scenarzyści skupią się na relacji Izy i Marcina. W Chodakowskiej podkochuje się podwładny Radek, grany przez Philippe Tłokińskiego. W najnowszym epizodzie redaktor po raz kolejny wyzna Izie, co do niej czuje.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Radek przyjdzie do pracy na rauszu i wyzna Izie miłość

Powodem wylewności Radka będzie alkohol, którego wypił odrobinę za dużo. Kiedy tylko zawiany redaktor pojawi się w pracy, zobaczy obiekt swoich westchnień i nie będzie gryzł się w język. Iza wysłucha bardzo intymnego wyznania.

Jesteś moją bratnią duszą... I wiesz, że cię kocham, prawda? - przyzna Radek.

Kolejnego dnia tajemniczą wiadomość otrzyma Marcin. Autor anonimu ostrzeże męża Izy przed zdradą, która wisi w powietrzu.

Pilnuj żony, bo ktoś chce ci ją odebrać… - przeczyta Marcin w wiadomości.

"M jak miłość". Aneta i Marysia będą bawić się w swatki

Sporo emocji dostarczy również widzom wątek Laury. Pielęgniarka od dłuższego czasu podkochuje się w doktorze Karnowskim. Na męki dziewczyny nie będzie mogła dłużej patrzeć Aneta. Chodakowska ma plan na zeswatanie Laury i Arka - zorganizuje kolacje, z której szybko się ulotni pod wymyślonym  pretekstem.

Wy tu zostańcie, zaraz wracam! Siadajcie, zjedzcie kolację, pogadajcie sobie… Arek, może otworzysz to wino? Tam leży korkociąg... - rzuci Aneta do nieco zszokowanych Laury i Karnowskiego.

W swatkę będzie się bawić Marysia, która odwiedzi swojego przyjaciela z dawnych lat, Tomasza. Mimo chodem napomknie mu o Mai, jego licealnej miłości, która niedawno wróciła do Grabiny. Stara miłość nie rdzewieje? To okaże się w najnowszym odcinku "M jak miłość", którego premiera już 7 lutego.

Więcej o: