Aktorka z "M jak miłość" związała się z byłym piłkarzem Legii. Poznała go, gdy miała 14 lat

Alicja Ostolska poznała Jakuba Kwiatkowskiego już kilka lat temu. Aktorka od razu poczuła miętę do przystojnego piłkarza, który zawrócił jej w głowie. Poznaj historię ich miłości.

Alicja Ostolska jest aktorką znaną głównie z produkcji TVP. Gwiazda popularnego serialu w porównaniu do Ali z "M jak miłość", którą gra, ma zdecydowanie bardziej poukładane życie prywatne. Od kilku lat jest w związku z piłkarzem Jakubem Kwiatkowskim, którego poznała jeszcze jako nastolatka. Na początku byli tylko przyjaciółmi, ale później znajomość przerodziła się w miłosną relację. Aktorka nie kryła w jednym z wywiadów, że chciałaby być z ukochanym już na zawsze.

Polecamy: Ala z "M jak miłość" mieszka jak królowa życia. Dom Alicji Ostolskiej robi wrażenie. Jest luksusowo!

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

Alicja Ostolska i Jakub Kwiatkowski poznali się, gdy byli nastolatkami. Przyjaźń zamieniła się w gorące uczucie

Alicja Ostolska miała 14 lat, kiedy poznała Jakuba Kwiatkowskiego. Chłopak rozwijał wtedy prężnie swoją karierę piłkarską. Na początku była to tylka czysta znajomość. Później oboje zrozumieli, że łączy ich coś więcej.

Nie mieliśmy nigdy takiego momentu, kiedy zaczęliśmy się spotykać. Poznaliśmy się, kiedy mieliśmy 14 lat, więc spotykaliśmy się tak większą paczką. Tak się zaczęło. Dopiero po kilku latach weszliśmy w taki właśnie związek, gdzie to wszystko tworzyliśmy już we dwoje. Mam nadzieję, że to już będzie na całe życie, kto wie - podkreśliła w wywiadzie dla "Pytania na śniadanie".
 

Mimo że byli wtedy młodymi ludźmi, to wiedzieli już, z jakim miastem wiążą swoją niedaleką przyszłość. Chcieli jak najszybciej wyrwać się do stolicy, żeby spełnić marzenia.

Kiedy mieliśmy 15 lat i mieszkaliśmy w Garwolinie, bo właśnie Kuba też jest stamtąd, nie mieliśmy czegoś takiego, że nasze życie skupia się tylko na tym mieście. Oboje chcieliśmy pójść w swoich kierunkach. Kuba poszedł w piłkę nożną, ja poszłam w aktorstwo i tak się zawsze uskrzydlaliśmy, że właśnie stoimy w tych miejscach, w których jesteśmy i jesteśmy z siebie nawzajem bardzo dumni  - podsumowała Alicja Ostolska w rozmowie z "Pytaniem na śniadanie".

Trzeba przyznać, że tworzą razem piękną parę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.