"Sanatorium miłości". Nie minęła połowa turnusu, a już mocno iskrzy! Dojdzie do pierwszego pocałunku

Najnowsza edycja programu "Sanatorium miłości" dostarcza widzom mnóstwo emocji. W kolejnym odcinku znów będzie się działo. Zwiastun opublikowany w mediach społecznościowych nie pozostawia wątpliwości. Padną poważne deklaracje.

W piątej edycji kultowego programu "Sanatorium miłości" pojawiło się wiele ciekawych osobowości. Do przebojowych i kontrowersyjnych z pewnością możemy zaliczyć Dariusza, który poszukuje dobrej kochanki i Anitę, która podpadła widzom od początku i do tej pory boryka się z hejtem. Mimo licznych zawirowań uczestników relacje między kuracjuszami zdążyły się dobrze zacieśnić. Między niektórymi już nawet mocno zaiskrzyło. Sprawdźcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku.

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

'Sanatorium miłości'. Adam stracił żonę i nie zdążył się pożegnać"Sanatorium miłości". Adam stracił żonę. Jego historia wyciska łzy

"Sanatorium miłości". Jeszcze nie połowa turnusu, a już mocno iskrzy 

Piąta edycja programu "Sanatorium miłości" w Busku-Zdroju rozkręciła się w najlepsze. Wydaje się, że stosunki między seniorami coraz bardziej się krystalizują. Jedni się zaprzyjaźniają, inni stawiają na nieco bardziej romantyczne relacje. Na Facebookowym profilu randkowego show pojawiła się zapowiedź kolejnego odcinka. Wygląda na to, że między uczestnikami będzie robić się coraz bardziej poważnie. 

"Wąsacz ma u mnie szanse!". W połowie turnusu padają deklaracje i tworzą się pary. Zobaczcie zwiastun premierowego odcinka! - napisano na Facebooku.

'Sanatorium miłości'. Ula i Zdzisław zachwycili widzów"Sanatorium miłości". Ula i Zdzisław skradli serca widzów. "Bardzo fajna para"

Opublikowany zwiastun najnowszego odcinka wiele zdradza. Wygląda na to, że możemy spodziewać się śpiewów, pocałunków i toastów. Bożena nie kryje, że chętnie wpadnie w męskie ramiona. Z kolei Ewa, którą Józek początkowo nieco spłoszył, może dać mu jednak szansę.

Fani "Sanatorium miłości" już nie mogą się doczekać i dają temu wyraz w licznych komentarzach

Bardzo lubię oglądać "Sanatorium Miłości" i kibicuję wszystkim uczestnikom.
Oj będzie się działo!
Bawcie się! Czas bardzo szybko się kruszy, a lata uciekają. Bardzo miło was oglądać - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Wiele wskazuje na to, że jeszcze dużo będzie się działo. Śledzicie losy bohaterów programu? Premierowy odcinek "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany 29 stycznia o godzinie 21:20 na antenie TVP 1

Więcej o: