"Twoja twarz brzmi znajomo". Doda zastąpi Katarzynę Skrzynecką w nowej edycji? Odniosła się

Doda ma szansę zastąpić Katarzynę Skrzynecką w roli jurorki w "Twoja twarz brzmi znajomo"? W najnowszym wywiadzie z portalem Partypl. artystka nie pozostawia wątpliwości.

Echa roszad w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" wciąż słychać w mediach. Z rolą jurorów w muzycznym show pożegnali się już Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. W ruchu solidarności z aktorką program zaraz za nią opuścił także Piotr Gąsowski. Stacja Polsat stopniowo ogłasza, kto pojawi się na ich miejscu. Na ten moment wiadomo już, że prowadzącego ma zastąpić Maciej Rock. Jest szansa, że jurorką "Twoja twarz brzmi znajomo" zostanie Doda? W najnowszej rozmowie gwiazda zdradziła, że dostała taką propozycję. 

Zobacz wideo Antek Smykiewicz jako Rag'n'Bone Man w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Michał WiśniewskiWiśniewski odczuje finansowo odejście z "Twoja twarz brzmi znajomo"?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Doda zostanie jurorką?

Trzeba przyznać, że tak rychłych zmian w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" nikt się nie spodziewał. Przede wszystkim ogromnym zaskoczeniem było zwolnienie Katarzyny Skrzyneckiej, która w muzycznym show występowała od samego początku. Portal Party.pl postanowił zapytać Dodę, co sądzi o takich decyzjach. Piosenkarka starała się obiektywnie podejść do sytuacji. 

Wydaje się to bardzo przykre dla tych ludzi, którzy tyle lat tam siedzieli i cieszyli oko widza, ale z drugiej strony staram się zrozumieć takie decyzje, bo może chodzi o to, żeby jakąś świeżość wnieść, zrobić coś, co przyciągnie nową widownię - zdradziła.

Krzysztof Ibisz"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz w nowej edycji? "Dostał propozycję"

W dalszej części rozmowy portal Party.pl zapytał Dodę, czy widziałaby siebie w roli jurorki "Twoja twarz brzmi znajomo". Artystka wyznała, że już dostała taką propozycję, ale nie bierze jej pod uwagę. Okazuje się, że marzy o wystąpieniu w "The Voice of Poland"

Dostałam taką propozycję, trzy razy chyba, i bardzo za nią dziękuję, bo to bardzo miłe, że ktoś mnie widzi w roli jurora, ale ja marzę, z całym szacunkiem, żeby usiąść w "The Voice of Poland", chcę być trenerem, chcę przekazywać swoje doświadczenia - wyznała. 

Doda od kilku lat nie jest pokazywana w Telewizji Publicznej. Istnieje teoria, że znaczący wpływ na tę decyzję swego czasu miała żona Jacka Kurskiego. W kilku wywiadach Doda przyznała, że nie rozumie ówczesnego prezesa TVP. Jak twierdziła sama artystka, miała dobre relacje zarówno z Jackiem Kurskim, jak i jego małżonką. Być może po odejściu Jacka Kurskiego, a zaraz po nim Joanny Kurskiej z Telewizji Publicznej, Doda niedługo pojawi się na antenie TVP

Więcej o: