"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz w nowej edycji? "Dostał propozycję"

Echa wokół programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wciąż nie milkną. Po zmianach w składzie jury i prowadzących muzycznego show przyszła kolej na uczestników nowej edycji. Jednym z nich może być Krzysztof Ibisz. Nadaje się do tej roli?

Od jakiegoś czasu w mediach aż huczy od doniesień, jakie zmiany spotkają 18. edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W krótkim czasie z muzycznym show pożegnały się aż trzy osoby: Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, a tuż za nią Piotr Gąsowski. Na ten moment wiadomo już, że miejsce prowadzącego ma zająć Maciej Rock. Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec niespodzianek, jakie produkcja przygotowała dla widzów programu. Tym razem chodzi o skład uczestników najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Izabela Janachowska, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski Janachowska o Skrzyneckiej i Gąsowskim. Tak oceniła działania Miszczaka

"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz wystąpi w nowej edycji?

Pojawiły się kolejne medialne doniesienia związane z programem "Twoja twarz brzmi znajomo", dotyczą one nowych uczestników, którzy mieliby wziąć udział w 18. edycji. Jak podaje "Fakt", są bardzo duże szanse na to, by jednym z nich został Krzysztof Ibisz. Według dziennika prezenter miał dostać już nawet propozycje wystąpień w programie

Jest wielka szansa, by w wiosennej ramówce Krzysztof Ibisz wystąpił w zupełnie innej roli. Prezenter dostał ponoć propozycję występu w "Twoja twarz brzmi znajomo" i to nie jako prowadzący, a uczestnik. (...) Dzięki udziałowi w show miałby więc możliwość pokazania nie tylko swego aktorskiego warsztatu, ale i ujawnienia wokalnego talentu. Aktorskie wykształcenie z pewnością bardzo by mu się przydało - możemy przeczytać w "Fakcie".

Piotr Gąsowski "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomo, kto zastąpi Piotra Gąsowskiego!

Kluczową kwestią jest to, że Krzysztof Ibisz zazwyczaj występował jako prowadzący. Tym razem miałby wcielić się w zupełnie inną rolę i zostać uczestnikiem programu. Myślicie, że prezenter sprawdziłby się na scenie jako gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo"? Przekonamy się już wkrótce.

Więcej o: