"Skazana". Wiemy, kiedy premiera trzeciego sezonu. Jest też niespodzianka dla fanów "Pati"

Emitowany na Playerze serial "Skazana" doczeka się kontynuacji. Produkcja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że platforma potwierdziła rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem. Kiedy zobaczymy najnowsze odcinki?

"Skazana" jest częściową ekranizacją powieści autorstwa Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie" łączącą historie prawdziwych polskich przestępczyń. Główną bohaterką jest sędzina Sądu Okręgowego Alicja Mazur (Agata Kulesza), która słynie z surowych wyroków wobec przestępców. Kobieta osiąga spore sukcesy zawodowe i wiedzie szczęśliwe życie. Wszystko zmienia się diametralnie, gdy zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła, a w konsekwencji trafia do więzienia z kobietami, które kiedyś sama na nie skazała.

Zobacz wideo Rozmowa z aktorami serialu "Skazana"

"Skazana". Trzeci sezon serialu oficjalnie potwierdzony. Wiemy, kiedy premiera nowych odcinków

W pierwszym sezonie "Skazanej" poznajemy tytułową Alicję Mazur. Akcja skupia się na jej walce o przetrwanie w więzieniu. W drugiej odsłonie serialu jesteśmy świadkami dalszego ciągu wydarzeń, które nadal rozgrywają się za kratkami, jednak tym razem główna bohaterka musi walczyć o życie i zdrowie swojej córki. Jesteście ciekawi, jaką historię zobaczymy w trzeciej odsłonie? Wkrótce się przekonamy.

Obsada serialu 'Skazana'Obsada serialu 'Skazana' Player.pl

Wszystko wskazuje na to, że aktorzy już niebawem wrócą na plan. Mimo że nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, przewidywany termin to 2024 rok. Jeśli uda się nieco przyspieszyć pracę nad serialem, nowa seria pojawi się jeszcze pod koniec 2023 roku.

Twórcy informują, że "Skazana" znalazła się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji platformy Player, wyprzedzając "Behawiorystę", "Chyłkę" i "Szadź". Nic więc dziwnego, że padła decyzja o kontynuacji przygód Alicji Mazur i jej koleżanek.

"Skazana". Świetna informacja dla fanów serialowej Pati. Twórcy przygotowują miniserial z Aleksandrą Adamską w roli głównej

To nie koniec niespodzianek dla fanów "Skazanej". Player ujawnił, że szykuje spin-off serialu. Całkiem nowa produkcja ma opowiedzieć historię Patrycji Cichy, pseudonim "Pati", z Aleksandrą Adamską w roli głównej. Widzowie dowiedzą się, dlaczego osadzona trafiła do więzienia i jak wyglądało jej życie przed odsiadką. Premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku na platformie Player. 

Będziecie oglądać?

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.