Maciej Stuhr wrócił na plan "Szadzi". Miał jednak pewne obawy. "Zatrwożyłem się, że nie damy rady"

Już niedługo będzie mogli podziwiać aktorski kunszt Macieja Stuhr w drugiej odsłonie "Szadzi". Aktor wyznał jednak, że wchodząc na plan serialu, miał pewne obawy.

11 maja w Playerze pojawi się pierwszy odcinek drugiego sezonu "Szadzi". Bohater, w którego wciela się Maciej Stuhr, przebywa w areszcie i oczekuje na wyrok. Czy Piotr Wolnicki zostanie ukarany?

Maciej Stuhr wrócił na plan "Sadzi". Miał jednak pewne obawy. "Zatrwożyłem się, że nie damy rady"

Kiedy Maciej Stuhr kończył kręcić pierwszy sezon "Sadzi", nie miał pewności, że powstanie drugi sezon. Scenarzyści z czasem przyszli do niego z dobrą informacją.

Jak usłyszałem, że mamy kręcić kontynuację, ucieszyłem się, ale też zatrwożyłem, że nie damy rady. Jak przeczytałem, co nam przygotowali scenarzyści, bardzo się ucieszyłem. Są świetne emocje, przynajmniej na razie na papierze. Staramy się to oddać, bo momenty są, mrozi krew w żyłach ponownie, a może nawet bardziej.
Zobacz wideo Maciej Stuhr opowiada o drugim sezonie "Szadzi"

Nieco więcej na temat drugiego sezonu serialu Playera możemy przeczytać na stronie biura prasowego TVN.

Agnieszka Polkowska nie ma wątpliwości, że udało jej się złapać niebezpiecznego przestępcę, seryjnego mordercę pozbawiającego życia młode, religijne kobiety. Teraz, gdy w wyniku śledztwa Piotr Wolnicki został postawiony przed sądem, wydaje się, że wyrok może być tylko jeden. Czy charyzmatyczny religioznawca przekona organ wymiaru sprawiedliwości i odzyska wolność? Drugi sezon odkryje przed widzami dramatyczne wydarzenia z przeszłości głównego bohatera. W jego życiu pojawi się Lila, kobieta, z którą Wolnickiego łączy wyjątkowa więź i tajemnica z czasów młodości. Obecność Lili przywróci wspomnienie tragicznego zdarzenia, ale jednocześnie będzie dla Piotra szansą na konfrontację z brutalną prawdą o sobie.

Pierwszy odcinek już 11 maja na Player.pl.

Więcej o: