Aktorka serialu "Skazana" jest poważnie chora. Trafiła na oddział neurologiczny

Monika Dawidziuk trafiła do szpitala. Aktorka "Skazanej" choruje na zapalenie opon mózgowych.

Monika Dawidziuk, która zdobyła popularność, wcielając się w jedną z więźniarek w serialu TVN-u "Skazana", Amfisę Borkow, jest poważnie chora. Aktualnie przebywa w szpitalu.

Zobacz wideo Rozmowa z aktorami nowego serialu TVN "Skazana"

Monika Dawidziuk choruje na zapalenie opon mózgowych

Monika Dawidziuk zagrała nie tylko w hicie TVN-u. Aktorka może się pochwalić dość bogatą filmografią. Wystąpiła w takich produkcjach jak: "Kameleon", "Fala zbrodni", "Pierwsza miłość" czy "Zakochani po uszy". Jest też związana z teatrem. Występuje między innymi na deskach Teatru Małego Widza we Wrocławiu. Okazuje się, że 42-latka na jakiś czas musi zrezygnować z aktywności zawodowych. Dawidziuk choruje bowiem na zapalenie opon mózgowych, a więc zakażenie wirusowe lub bakteryjne, które przede wszystkim obejmuje tkanki opon mózgowo-rdzeniowych otaczające mózg oraz rdzeń kręgowy (więcej na temat choroby przeczytasz TUTAJ). Aktorka od kilku dni przebywa na oddziale neurologicznym w jednym z gdańskich szpitali. Sprawę nagłośniła stacja TVN.

Dotarła do nas smutna informacja o chorobie Moniki Dawidziuk! Aktorka serialu "Skazana" choruje na zapalenie opon mózgowych. Trzymamy kciuki! - czytamy na oficjalnym fanpage'u stacji.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widzowie stacji życzyli aktorce szybkiego powrotu do zdrowia. 

Życzę zdrowia i zero powikłań. Szybka diagnoza i odpowiedni dobór leków są najważniejsze. 
Wracaj do zdrowia Moniko. Druga seria "Skazanej" już nagrana, ale ja czekam na trzecią, czwartą... Bez ciebie nie ma serialu.
Życzę zdrowia i wytrwałości - pisali.

My również trzymamy kciuki za aktorkę i mamy nadzieję, że szybko powróci do zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.