"Skazana". Drugi sezon oficjalnie potwierdzony. Znamy datę premiery nowych odcinków

To już pewne - emitowany na Playerze serial "Skazana" doczeka się kontynuacji. Produkcja cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że platforma potwierdziła rozpoczęcie prac nad drugim sezonem jeszcze przed emisją wszystkich odcinków.

Interesujesz się popkulturą? Sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl

"Skazana" to częściowo ekranizacja powieści autorstwa Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie" łącząca historie prawdziwych polskich przestępczyń. Jej główną bohaterką jest sędzina Sądu Okręgowego Alicja Mazur. Charyzmatyczna, osiągająca bardzo duże sukcesy zawodowe, ale też znana z surowych wyroków. Jej życie zmienia się diametralnie, gdy zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła, a w konsekwencji trafia do więzienia z kobietami, które kiedyś sama na nie skazała.

Zobacz wideo "Skazana". Rozmowa z aktorami serialu

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

"Skazana". Sezon 2. serialu oficjalnie potwierdzony. Znamy datę premiery nowych odcinków

Serial "Skazana" to produkcja Player Original, a jego odcinki ukazywały się wyłącznie na platformie Player. Pierwszy sezon liczył w sumie osiem epizodów, które można było oglądać od 26 sierpnia do 19 października 2021 roku. Jak dowiedział się serwis WirtualneMedia.pl, przedstawiciele platformy są niezwykle zadowoleni z oglądalności "Skazanej" i podjęli już decyzję o przedłużeniu produkcji na drugi sezon:

Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną "Chyłkę" - powiedział w rozmowie z serwisem Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.
 

Tomasz Karolak, David CraigKto byłby polskim Bondem? Roznerski ma doświadczenie, a Doda gotową stylówę

Niedługo mają rozpocząć się zdjęcia do drugiego sezonu, a jego premiera została zaplanowana na 2022 rok. Platforma jak na razie nie zdradziła jeszcze dokładniejszych planów - nie jest pewne, czy nowe odcinki serialu dostępne będą już w wiosennej ramówce, ani czy zobaczymy w nim tę samą obsadę. Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie serialu wystąpili m.in. Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Aleksandra Adamska czy Michał Czarnecki.

Więcej o: