Była "za delikatna i za ładna", by grać mocne role. Teraz wystąpi u boku Kuleszy jako więźniarka. Co za metamorfoza!

Aleksandra Adamska ma za sobą kilka telewizyjnych ról i kinowy debiut. Aktorka grała już między innymi u boku Krystyny Jandy czy Mateusza Damięckiego. Teraz wystąpi w bardziej charakterystycznej roli - przeszła wizerunkową metamorfozę, by wcielić się w więźniarkę Pati.

Już niebawem na platformie Player Original zostanie udostępniona dla widzów kolejna polska produkcja traktująca o losach kobiet osadzonych w więzieniu. Odzwierciedlenie realiów specyficznego środowiska wymagało od realizatorów zadbania o wizerunkowe metamorfozy występujących w serialu aktorów. Największą przemianę przeszła Aleksandra Adamska, która u boku Agaty Kuleszy po raz pierwszy wcieli się w tak charakterystyczną i mocną postać. Kojarzona z rolami w komediach romantycznych uśmiechnięta blondynka jest teraz brunetką z rzucającymi się w oczy tatuażami. 

Aleksandra AdamskaStraciła pracę w TVP. "Nie jestem w stanie zrozumieć poziomu ignorancji"

Metamorfoza Oli Adamskiej - "oszpeciła się" dla roli?

Większość widzów kojarzy Aleksandrę Adamską z serialem "O mnie się nie martw" lub świąteczną komedią romantyczną "Miłość jest wszystkim". Młoda aktorka miała okazję zagrać również w "Królestwie kobiet" - produkcji TVN, w której wystąpiły między inny innymi: Krystyna Janda, Gabriela Muskała czy Karolina Gruszka. 

Przed Olą kolejne aktorskie wyzwanie. Tym razem odeszła od ekranowego wizerunku sympatycznej i atrakcyjnej kobiety, a dzięki wizualnej metamorfozie przemieni się w najnowszym serialu Player Original w członkinię świata przestępczego - więźniarkę Pati.

Ola Adamska, Agata KuleszaOla Adamska, Agata Kulesza materiały prasowe TVN

Od miesiąca trwają zdjęcia do nowej produkcji TVN, w której gram. To serial i tematyka, w której nigdy wcześniej nie byłam brana pod uwagę, bo "za delikatna, za ładna itd.". Aż tu nagle dostałam informację o castingu, zaryzykowałam, wysyłając tzw. selftape (casting nagrywany przez siebie w domu - popularna metoda od początku pandemii) z moją propozycją postaci i tego, jak ją widzę i udało się! - relacjonowała Adamska na Instagramie. 

Ola Adamska - metamorfozaOla Adamska - metamorfoza Instagram/ @olaadamska, materiały prasowe TVN

Aleksandra jest żywo podekscytowana realizacją zdjęć do serialu Player Original. 

Obsada serialu jest naprawdę mocna! Scenariusz wciąga, a każdy dzień na planie to dla mnie niesamowite przeżycie - zachwala w mediach społecznościowych. 

Jesteście ciekawi efektów współpracy młodej aktorki z Agatą Kuleszą? 

Krzysztof KrawczykOstatnie słowa Krzysztofa Krawczyka. Wypowiedział je do żony tuż przed śmiercią