"40 kontra 20". Amello i Tom znali się przed programem? Są dowody. "Jest dobrym aktorem"

Gdy Amello pojawiła się w programie "40 kontra 20" Tom był nią oczarowany. Inne uczestniczki od razu dostrzegły w niej rywalkę. Fani zabawili się w detektywów i znaleźli dowody na to, że Tom i Amello znali się wcześniej.

Druga edycja programu randkowego "40 kontra 20" zbliża się ku końcowi. Już wkrótce dowiemy się, które z rywalizujących kobiet opuszczą show u boku poszukujących miłości kawalerów. Młodszy Tomek wciąż zastanawia się, czyje towarzystwo woli - Kasi, Magdy czy Moniki. W ostatnim odcinku doszło nawet do ostrego spięcia między paniami. Natomiast o serce starszego Toma dalej zacięcie walczą: Amello, Amira, Dżoana i Natalia. Wszystko jednak wskazuje na to, że Tom i Amello nie byli z nami szczerzy i znali się przed programem. Fani mają dowody.

Zobacz wideo Doda zrobiłaby reality show z Pachutem? Odpowiedź zaskakująca

"40 kontra 20". Amello i Tom znali się przed programem

Pochodząca z Kenii Amello od razu zawróciła w głowie Tomowi. Atrakcyjna 25-latka na początku była skryta, dopiero później zdecydowała się otworzyć i opowiedzieć nieco więcej o sobie. Kobieta pracuje jako modelka, niegdyś występowała również w teledyskach. Jak się okazuje udział w programie "40 kontra 20" to nie jej debiut w telewizji. Widzowie mogli ją wcześniej zobaczyć w programie "Zamiana żon", co nie przypadło do gustu fanom programu "40 kontra 20", którzy zaczęli podejrzewać, że kobieta może nie szukać miłości, a jedynie sławy.

Kolejna kontrowersja z udziałem Amello dotyczy jej znajomości z Tomem. Oboje powinni poznać się dopiero na planie randkowego show, ale fani programu w mediach społecznościowych doszukali się zdjęcia sprzed kilku lat, na którym tych dwoje występuje w roli modelki i modela. Ujęcie zostało usunięte z oficjalnego profilu fotografa, ale ponownie pojawiło się na koncie projektantki, której kreację Amello ma na sobie. Fani od razu to podchwycili. Zdjęcie trafiło na Facebookową grupę poświęconą programowi

Myślicie, że Tom i Amello faktycznie mają taką krótką pamięć, czy to TVN robi z nas idiotów? - napisał jeden z internautów.
 

To jeszcze nie koniec rewelacji. Jedna z internautek zdobyła się na odwagę i napisała do Toma. Do wiadomości załączyła znalezione zdjęcie. 

No fakt, nie znałeś wszystkich uczestniczek - zarzuciła.

Tom próbował nieskutecznie wybrnąć z sytuacji. Twierdził, że nie poznał Amello, gdy wchodziła do programu. 

Nie rozpoznałem jej w programie. Serio - napisał.

'40 kontra 20'. Amello i Tom znali się przed programem? Są dowody'40 kontra 20'. Amello i Tom znali się przed programem? Są dowody fot. screen Facebook

Fani nie dali mu wiary. Na Facebookowej grupie poświęconej programowi nie kryli oburzenia. Posypały się liczne komentarze

Żenada, mogli chociaż takie posty pousuwać łaskawie.
Dobrze, że to wiemy. Teraz będziemy patrzeć, czy Tom jest dobrym aktorem - czytamy w komentarzach.

A wy co o tym sądzicie? Kolejny odcinek programu "40 kontra 20" już 12 stycznia o godzinie 20:00 na antenie TVN 7. Zamierzacie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.