"40 kontra 20". Magda i Monika uknuły intrygę przeciwko Kasi. Polały się łzy. "Jesteś naprawdę podła"

W najnowszym odcinku programu "40 kontra 20" emocje sięgnęły zenitu. Kasia nie wytrzymała, gdy Magda i Monika zaprosiły Tomka do jacuzzi. Padły gorzkie słowa i polały się łzy. Fani w kometarzach są bezlitośni.

W ostatnim odcinku programu "40 kontra 20" wydarzenia nabrały drastycznego tempa. Jedna z uczestniczek opuściła randkowe show, a Magda i Monika sprzymierzyły się przeciwko Kasi. Postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i odsunąć kobietę od Tomka. Nie obyło się bez łez. Fani grzmią w komentarzach.  

Zobacz wideo Doda zrobiłaby reality show z Pachutem? Odpowiedź zaskakująca

"40 kontra 20". Magda i Monika doprowadziły Kasię do łez

Jeszcze niedawno na językach wszystkich widzów był Tom, starszy z mężczyzn. Tymczasem sprawy przybrały inny obrót. Znacznie więcej zaczyna się dziać wokół młodszego Tomka, który jeszcze nie zdecydował, z którą panią chciałby stworzyć głębszą relację. W najnowszym odcinku to właśnie z jego ramienia z programem musiała pożegnać się Iza. Jednak dopiero późniejsze zdarzenia zaostrzyły sytuację. Magda i Monika zawarły pakt i postanowiły odsunąć od Tomka Kasię, jego dotychczasową ulubienicę. Pod nieobecność Toma w willi, sprzymierzone kobiety zaprosiły Tomka do kąpieli w jacuzzi. Oj działo się.

Światkiem całego wydarzenia była Kasia, która od samego początku szczerze mówi o swoich uczuciach względem mężczyzny. Widząc świetną zabawę trójki poczuła się zraniona, po jej polikach popłynęły nawet łzy. W rozpaczy wsparcie okazała jej Natalia wraz z Joanną. Jednak konfrontacją z Magdą i Moniką była nieunikniona. W pewnym momencie Kasia bez owijania w bawełnę powiedziała, co sądzi o rywalkach.

'40 kontra 20'. Magda i Monika uknuły intrygę przeciwko Kasi. Polały się łzy. 'Jesteś naprawdę podła''40 kontra 20'. Magda i Monika uknuły intrygę przeciwko Kasi. Polały się łzy. 'Jesteś naprawdę podła' fot. screen player

Powiem ci to wprost. Jesteś emocjonalnie niestabilna. Masz uczucia do Tomka i przez to byłaś przez ostatnie dni zazdrosna o mnie, przez co mnie raniłaś. Ja nie reagowałam na ciebie, ale było dużo momentów, które były niefajne dla mnie, niemiłe - powiedziała Monice.

Kasia nie była dłużna również wobec Magdy. Nie pozostawiła na niej suchej nitki. 

Uważam, że jesteś naprawdę wyrafinowaną osobą, może i jesteś dobra, ale jesteś naprawdę podła. Naprawdę jesteś wredną osobą. Wiem, że masz ciężkie doświadczenie, ale to nie znaczy, że musisz przez niektóre momenty tak robić - wygarnęła Magdzie.
 

Jak się okazuje fani "40 kontra 20" mają już wyrobione zdanie i w komentarzach murem stają po stronie Kasi. 

Brawo Kasiu! Zgadzam się z tobą. Jest okropna, zawistna i zazdrosna. Magda ma najgorsze cechy.
Czy ktoś nie mógł po prostu wyrzucić tej Magdy z programu? - czytamy na Instagramie.

Jesteście ciekawi jak dalej potoczą się losy uczestników programu? Premierowy odcinek "40 kontra 20" już 12 stycznia o godzinie 20:00 na antenie TVN 7

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.