"Hotel Paradise". Nana o bolesnym zakończeniu związku z Łukaszem. "Tyle wyrządzonych przykrości"

Nana i Łukasz z czwartej edycji "Hotel Paradise" byli jedną z nielicznych par tego sezonu, które przetrwały. Uczestniczka programu poinformowała, że jej już były partner się wyprowadził. Gorzko podsumowała ich relację.

Relacja Nany i Łukasza w "Hotelu Paradise" przechodziła wzloty i upadki, jednak ostatecznie dotarli do finału. Po jakimś czasie przestało im się układać i w grudniu 2022 roku poinformowali o rozstaniu. Ujawnili, że pojawiły się różnice i kwestie, których nie da się pogodzić. Teraz Nana opublikowała kolejny post, w którym poinformowała, że Łukasz zabrał swoje rzeczy i ostatecznie się wyprowadził. Podzieliła się gorzką refleksją na temat ich związku.

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o nieodpowiednim zachowaniu uczestnika

"Hotel Paradise". Nana o rozstaniu z Łukaszem. Mówi o przykrościach

Chociaż Nana i Łukasz zapewniali, że szczegóły rozstania zachowają dla siebie, uczestniczka programu otworzyła się na temat ich związku na Instagramie. Przyznała, że po wyprowadzce byłego partnera poczuła wielką ulgę. Cieszy się, że nie łączyło ich wiele.

Chciałabym się z wami czymś podzielić. Właśnie Łukasz odjechał ze wszystkimi swoimi rzeczami z przeprowadzki. Nawet nie wiecie, jaką poczułam ulgę, że już kompletnie nic nas nie łączy. Nie powiem, że było to przyjemne spotkanie, ale przynajmniej ostatnie. Cieszę się, że jedyne co mieliśmy wspólnego to jakieś duperelki, a nie np. mieszkanie czy nie daj Boże dziecko - napisała, publikując emotikonę ciężarnej kobiety.

W dalszej części postu ujawniła, że końcówka roku była dla niej niezwykle trudna i pełna przykrości.

Tyle złego wydarzyło się przez ostatni miesiąc, końcówka roku to była jakaś masakra, tyle wyrządzonych przykrości, ale już po wszystkim. Cieszę się, że każdy pójdzie już swoją drogą - podsumowała.
 

Łukasz został zapytany przez fanów o tym, co myśli o wpisie Nany i czy również odczuwa ulgę.

Nawet większą od niej - odpowiedział.

'Hotel Paradise'. Łukasz o rozstaniu z Naną'Hotel Paradise'. Łukasz o rozstaniu z Naną Instagram.com/lukaszhr_official

Wygląda to na ostateczny koniec miłości, która narodziła się w "Hotelu Paradise". Kibicowaliście tej parze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.