"Królowe życia". Izabela Macudzińska i Laluna niczym klony. Na najnowszych zdjęciach trudno je odróżnić

Laluna i Izabela Macudzińska pojawiły się na planie "99 - Gra o wszystko" w niemalże identycznych strojach. Przyjaciółki z "Królowych życia" już kolejny raz postawiły na bliźniacze stylizacje.

Laluna i Izabela Macudzińska zyskały rozpoznawalność dzięki udziałowi w "Królowych życia". Po programie zostały przyjaciółkami i chętnie pokazują się razem. Łączy je zamiłowanie do mody i poprawiania urody w gabinecie medycyny estetycznej. TTV z niewyjaśnionych przyczyn zrezygnowała z dalszych sezonów "Królowych", ale uczestniczki nieustannie pojawiają się w innych formatach stacji. Właśnie pokazały zdjęcie z planu "99 - Gra o wszystko". Uwagę zwróciły ich niemalże identyczne stroje.

Zobacz wideo "Królowe życia": Kasia opowiada o klientkach po chemioterapii

"Królowe życia". Izabela Macudzińska i Laluna niczym klony. Na najnowszych zdjęciach trudno je odróżnić

Po zakończeniu programu "Królowe życia" zawiązało się wiele przyjaźni. Dagmara Kaźmierska chętnie spędza czas z Adrianną Eisenbach i jej partnerem. Laluna najbardziej polubiła się z Izabelą Macudzińską. Ku zdziwieniu widzów kilka miesięcy temu ogłoszono, że program nie będzie kontynuowany. Dlaczego "Królowe życia" zniknęły z ramówki, mimo że są niezaprzeczalnym hitem stacji? Dagmara Kaźmierska wskazała jedno nazwisko. Uczestniczki po zakończeniu emisji doskonale sobie radzą i chętnie pojawiają się w innych programach stacji TTV, jak np. "99 - Gra o wszystko". Ten format to połączenie teleturnieju i reality show. Uczestnicy wykonują różnego rodzaju zadania, a po każdej konkurencji odpada jedna osoba. W rywalizacji bierze udział 100 osób i ta, która zostanie na końcu, po wyeliminowaniu 99 graczy wygrywa cały program. Nagroda jest warta świeczki, bo można zgarnąć aż 50 000 zł.

Laluna i Izabela Macudzińska na plan programu "99 - Gra o wszystko" postawiły na bliźniacze stylizacje. Celebrytki założyły obcisłe leginsy i topy we wzór moro. W militarnym stylu wyglądały jak gotowe do boju, aby zawalczyć o wygraną w tej zaciętej rywalizacji. Do całości stroju gwiazdy "Królowych życia" dobrały czarne buty i duże okulary przeciwsłoneczne przesłaniające twarz.

'Królowe życia'. Izabela Macudzińska i Laluna niczym klony. Na najnowszych zdjęciach trudno je odróżnić'Królowe życia'. Izabela Macudzińska i Laluna niczym klony. Na najnowszych zdjęciach trudno je odróżnić fot. instagram.com/lala_laluna_official

To już kolejny raz, kiedy znane z "Królowych życia" Laluna i Izabela Macudzińska umówiły się na założenie identycznych strojów. Kilka tygodni wcześniej na planie "99 - Gra o wszystko" pojawiły się w różowych połyskujących kompletach i futrach. Wygląda na to, że panie mają dobrą zabawę w przygotowaniu stylizacji do programu.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod zdjęciem z programu "99 - Gra o wszystko" od razu zwrócono uwagę, że Laluna i Izabela Macudzińska wyglądają prawie identycznie.

Jak siostry bliźniaczki.
Ślicznie wyglądacie. 
Dwie Barbie! - czytamy w komentarzach.
 
 

Zobacz też: Książę William przeżył szok. Harry zniszczył jego największe marzenie związane z Dianą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.