Kiedy "Sanatorium miłości"? Znamy datę premiery. Widzów czeka niespodzianka

"Sanatorium miłości" niebawem ruszy z piątą edycją. Odcinki zostały już nagrane, a do emisji tuż-tuż. Kiedy poznamy nowych kuracjuszy?

"Sanatorium miłości" premierę miało zaledwie trzy lata temu i szybko zyskało ogromną sympatię widzów. Program doczekał się czterech edycji, a piąta właśnie czeka na emisję. Wiadomo już, kiedy widzowie poznają nowych bohaterów. Przygody seniorów będzie można śledzić tuż po tym, jak opadnie sylwestrowy kurz.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Natalia i Marek"Sanatorium miłości". Marka "szlag trafiał" na początku związku z Natalią

Kiedy "Sanatorium miłości"? Widzów czeka niespodzianka po sylwestrze

Premiera piątej edycji "Sanatorium miłości" nastąpi prędzej, niż się spodziewaliśmy. Pierwszy odcinek zobaczymy już w Nowy Rok, 1 stycznia o godzinie 21:15. Następne odcinki będą emitowane co niedzielę o tej samej porze.

Dwunastka nowych uczestników przeżyje przygodę życia w "Sanatorium miłości" i być może znajdzie wielkie uczucie. Czekacie? - czytamy w oficjalnym komunikacie TVP.

Widzowie już zacierają ręce.

Super. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że ta edycja będzie również zgrana jak poprzednia.
W końcu. Już traciłam nadzieję, że nie ma chętnych seniorów. Ale się cieszę, czekam z utęsknieniem - komentują fani na Instagramie.

Nastąpiła jedna istotna zmiana. Tym razem program został nagrany w innym miejscu. Seniorów będziemy oglądać w Busku-Zdroju.

 

'Hotel Paradise'. Chris Ducci"Hotel Paradise". Chris Ducci relacjonował z porodówki. Ma drugie dziecko

"Sanatorium miłości. Pary w programie

W poprzednich edycjach mieliśmy okazję obserwować rodzące się przed kamerami uczucia. W programie powstało kilka związków. Natalia i Marek z poprzedniej edycji wciąż są razem i planują wspólną przyszłość. Bliższą relację nawiązali także Mariola i Piotr, a także Anna i Piotr, którzy nawet zaręczyli się w programie. Niestety związek nie przetrwał próby czasu, a kontakty tych dwojga uległy ochłodzeniu. Zobacz też: "Sanatorium miłości". Uczucia przed kamerami były na pokaz? Mariola zabrała głos. "Mają parcie na szkło"

Więcej o: