"Sanatorium miłości". TVP ujawniło uczestników piątej edycji programu. Fani zachwyceni. Mamy zdjęcia

"Sanatorium miłości". Znamy uczestników piątej edycji programu Telewizji Polskiej. W mediach społecznościowych opublikowano fotografie, na których widać bohaterów. Premiera nowego sezonu już w styczniu.

Kolejny sezon hitowego programu "Sanatorium miłości" tuż tuż. Randkowe show dla seniorów Telewizji Polskiej od lat podbija serca fanów i gromadzi rzeszę widzów przed telewizorami. Uczestnicy wielokrotnie udowodnili, że przygodę życia z przytupem można rozpocząć dopiero na emeryturze. Jako pierwsi informowaliśmy, kiedy i gdzie rozpocznie się nowy sezon "Sanatorium miłości". Teraz wracamy z kolejną radosną informacją. TVP pokazało zdjęcia uczestników nowego sezonu.  

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku

'Sanatorium miłości 4'"Sanatorium miłości" wraca. Wiemy, kiedy wystartuje nowy sezon

"Sanatorium miłości". Telewizja Polska ujawnia szczegóły piątej edycji

Wiadomo już, że "Sanatorium miłości" zadebiutuje wraz z początkiem Nowego Roku. Tym razem randkowy turnus odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji, Busku-Zdroju. Poprzednie sezony nagrywane były w Ustroniu oraz Polanicy-Zdroju.

Zakończyliśmy zdjęcia do piątej edycji "Sanatorium Miłości"! Nasza nowa ekipa gościła tym razem w pięknym Busku-Zdroju i okolicach. Start programu na początku 2023 roku! - czytamy na oficjalnej stronie programu.

Na opublikowanych zdjęciach w mediach społecznościowych, możemy zobaczyć uczestników podczas programowych aktywności. 

Na kolejnych fotografiach pokazano bohaterów z lotu ptaka, uwielbianą prowadzącą Martę Manowską oraz trony, na których będą mogli zasiąść Król wraz z Królową Turnusu. 

Anna Król"Sanatorium miłości". Anna dumna z metamorfozy. Zadbała o zdrowie i schudła 20 kg

Pod opublikowanym postem niemalże natychmiast pojawiła się masa pozytywnych komentarzy. Fani randkowego programu nie szczędzą ciepłych słów. Z wielką niecierpliwością czekają na nową edycję. 

Oczywiście, że będę oglądała.
Już nie mogę doczekać się emisji!
Czekam z tęsknotą na ten program - komentują fani na facebookowym profilu programu.

Jesteście ciekawi jak potoczą się losy bohaterów programu? Premiera piątego sezonu "Sanatorium miłości" wystartuje już w styczniu 2023 roku na antenie TVP

Więcej o: