"Sanatorium miłości". Anna pokazała zdjęcia z wakacji. Seniorka może pochwalić się rewelacyjną figurą

Anna Ziemba z czwartej edycji "Sanatorium miłości" wypoczywa nad polskim morzem. Seniorka pochwaliła się wakacyjnymi fotografiami. Na jednej z nich pozuje w bikini.

"Sanatorium miłości" to pierwsze polskie randkowe show dla seniorów. Program od początku emisji cieszy się ogromną popularnością. Przed wakacjami zakończył się czwarty sezon, który dostarczył fanom mnóstwo emocji. Jedną z najbardziej lubianych uczestniczek była Anna Ziemba. Energiczna seniorka od razu zaskarbiła sobie sympatię widzów. Niedawno olsztynianka podzieliła się kadrami z wakacji nad morzem.

Lara Gessler, Justyna SteczkowskaSteczkowska sama urządziła taras, a w dżungli Pazury surfinie i maciejki

"Sanatorium miłości". Anna szaleje na wakacjach we Władysławowie. "Wiecznie zgrabna i młoda"

Na planie czwartej edycji "Sanatorium miłości" Anna poznała Piotra. Uczucie seniorów rozkwitło błyskawicznie. W finale uczestnik oświadczył się ukochanej. Po programie życie zweryfikowało jednak plany zakochanych. Po kilku miesiącach para się rozstała. Anna nie rozpacza jednak po rozpadzie związku i korzysta z wakacji. Ostatnio olsztynianka wybrała się na kilka dni nad polskie morze. Seniorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z Władysławowa.

Władysławowo było łaskawe z pogodą - napisała na Facebooku.

Wakacyjne kadry przypadły do gustu internautom.

Ale ty ładna Aniu jesteś.
Ślicznie wyglądasz.
Brawo Aniu. Dajesz przykład kobietom, jak żyć - pisali w komentarzach.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony" powraca do TVP. Pierwszy odcinek dziewiątej edycji już niebawem

To jednak nie koniec wycieczek uczestniczki "Sanatorium miłości". Anna planuje także kilkumiesięczny pobyt w Stanach Zjednoczonych. Olsztynianka zamierza odwiedzić przyjaciółkę z programu, Mariolę Baruk. Seniorka chce także znaleźć tam dorywczą pracę, aby dorobić sobie do emerytury.

Ostatnie zdjęcia Anny Ziemby znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: