"The Voice Senior" bez Alicji Majewskiej! Wiadomo, kto ją zastąpi. Jest jeszcze jedno zaskoczenie

Ruszyły nagrania nowej edycji "The Voice Senior". Alicję Majewską zastąpi Alicja Węgorzewska, natomiast w fotelu, który w ostatnich dwóch sezonach należał do zmarłego w lutym Witolda Paszta, zasiądzie Tomasz Szczepanik.

Najprawdopodobniej w grudniu TVP wyemituje czwartą edycję "The Voice Senior". O programie głośno zrobiło się już kilka dni temu, kiedy na jaw wyszło, że po trzech latach z show musiała pożegnać się Marta Manowska. Prezenterkę zastąpi Małgorzata Tomaszewska, która zdążyła już publicznie opowiedzieć o kulisach otrzymania nowej fuchy. Okazuje się, że to nie koniec zmian, jakie czekają na widzów programu. Właśnie poznaliśmy nazwiska nowych trenerów.

Zobacz wideo Telewizja nie była gotowa na ten program. Maryla Rodowicz miała rozmach [Popkultura Extra]

Znamy trenerski skład czwartej edycji "The Voice Senior"

Pewnym było, że od dłuższego czasu TVP rozgląda się za muzykiem, który w programie zastąpi Witolda Paszta. Niewiele osób spodziewało się jednak, że będzie potrzebna jeszcze jedna nowa gwiazda, która zasili szeregi show. Z "The Voice Senior" pożegnała się bowiem Alicja Majewska, która jako jedyna do tej pory była związana z programem od samego początku. Gwiazdę zastąpi jej imienniczka - Alicja Węgorzewska.

Trenerzy 'The Voice Senior 4'Trenerzy 'The Voice Senior 4' Jan Bogacz TVP

Mam nadzieję, że pod przykrywką rywalizacji w programie zawiążą się nowe przyjaźnie, najlepsi dostaną możliwość rozwoju swoich talentów i że znajdę nieoszlifowany diament, który uda mi się oszlifować. Będę szukała głosów świadomych, mocnych. Głosów, które wspaniale pokażą możliwości interpretacyjne uczestnika. Głosów o nieoczywistej barwie. No i oczywiście głosów porywających publiczność. Liczę na wspaniałą zabawę, nowe przyjaźnie i odkrycie talentów na miarę Susan Boyle - mówi Alicja Węgorzewska.

W roli trenera debiutuje Tomasz Szczepanik - lider zespołu Pectus.

W programie będę mógł wykorzystać umiejętności, które nabyłem studiując na Uniwersytecie Rzeszowskim na wydziale pedagogiczno-muzycznym. Kształcenie słuchu, dyrygentura czy prowadzenie zespołów wokalno-instrumentalnych były zajęciami obowiązkowymi. Daje mi to dużo radości i spełniam się w tym, prowadząc od 17 lat zespół Pectus - oznajmia muzyk.

Myślicie, że nowi trenerzy przyciągną przed telewizory nową publiczność, dzięki czemu oglądalność show skoczy? Przekonamy się już za kilka miesięcy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.