Spytano Małgorzatę Tomaszewską o Martę Manowską. Nie brnęła, ale powiedziała, jaka jest prawda

Małgorzata Tomaszewska w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak zareagowała na propozycję objęcia roli prowadzącej "The Voice Senior". Zdobyła się na szczerą wypowiedź.

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o kulisach otrzymania roli prowadzącej w "The Voice Senior". Według doniesień tabloidów współpraca z Martą Manowską nie układa się aktualnie kolorowo. Wiadomo już, że w telewizyjnym show muzycznym zastąpi ją Tomaszewska. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ. Dziennikarka zdradziła portalowi, jak się czuje w związku z nowym wyzwaniem zawodowym.

Zobacz wideo Małgorzata Tomaszewska jest na nietypowej diecie. "Jem przez 8 godzin, nie jem przez 16"

Lara Gessler, Justyna SteczkowskaSteczkowska sama urządziła taras, a w dżungli Pazury surfinie i maciejki

Małgorzata Tomaszewska odpowiada na pytanie o Martę Manowską. Padły wymowne słowa

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Tomaszewska będzie prowadzić "The Voice Senior" w TVP. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła kulisy otrzymania tej propozycji.

Nie musiałam długo ukrywać tego faktu, bo te decyzji następują gdzieś tam, a my bardzo często dowiadujemy się ostatni. Tak jest ułożona ta produkcja, więc nie musiałam tego długo ukrywać, nie miałam takiego złego samopoczucia z tego powodu. Wiem, o czym mówisz, że my już coś wiemy, ale nie możemy nic powiedzieć. Ta decyzja całkiem niedawno została podjęta i już została ogłoszona - podkreśliła.

Po chwili dodała, że nie rozmawiała o decyzji stacji z koleżanką, po której objęła fuchę, ponieważ panie nie mają ze sobą bliskiego kontaktu.

Nie rozmawiałam z Martą, bo my generalnie się bardzo słabo znamy. Widujemy się na konferencjach ramówkowych, na korytarzu, gdzie nie ma możliwości nawiązania głębszej relacji, nigdy razem nie pracowałyśmy. Więc trudno by mi było jakkolwiek się odzywać, bo byłoby to nienaturalne.

Myślicie, że Małgorzata Tomaszewska sprawdzi się w nowej roli?

Więcej o: