"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza grzmi: Ten program nie powinien mieć miejsca

Mama Łukasza Kuchty z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyrosła na influencerkę. Teraz udziela się na temat programu, który jej zdaniem - jest wielkim błędem. Żałuje udziału syna w eksperymencie?

Anna Piechowicz zdobyła popularność dzięki udziałowi w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jednak to nie ona stanęła na ślubnym kobiercu, a jej syn Łukasz, którego eksperci połączyli z Oliwią. Mama pana młodego sprytnie wykorzystała swoje pięć minut w telewizji i dziś może liczyć nie tylko na popularność w mediach społecznościowych, ale i intratne współprace reklamowe. Lubi też komentować. Jej ostatnie wpisy sugerują, że wolałaby, aby do udziału w programie nigdy nie doszło.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta już poznała nową partnerkę Macieja. Kobieta była na ich weselu!"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta już poznała nową partnerkę Macieja

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza krytycznie o programie

Ostatnio najbardziej dyskutowanym w sieci wątkiem było zakończenie ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiemy już, że żadna z par nie przetrwała próby czasu, a dwóch uczestników znalazło już nawet nowe partnerki. Byli uczestnicy często wypowiadają się w mediach społecznościowych, że mimo wszystko nie żałują udziału w programie. Inaczej jest z mamą Łukasza z czwartej edycji. Kobieta udziela się pod dyskusją w grupie fanów na Facebooku, gdzie była mocno krytyczna. Wprost napisała, że eksperyment to według niej nieporozumienie.

Ten program w ogóle nie powinien mieć nigdy miejsca. Tak oceniam to z perspektywy czasu i własnych doświadczeń - napisała w komentarzu pod dyskusją o ostatnim sezonie.

Jedna z widzek zarzuciła jej hipokryzję, gdyż niedawno jeszcze sama korzystała na udziale syna w programie, budując swoją popularność w sieci.

Teraz jest zły program, bo skończyło się zainteresowanie ludzi na Instagramie. Oj, pani Aniu, brzydka gra. Brak klasy.

Mama Łukasza odpowiedziała. Okazuje się, że teraz nie chciałaby, aby jej syn brał udział w programie.

Bzdury pani opowiada. Tyle zainteresowania, co mam, mi wystarczy. Ja byłam w tym od środka, więc wiem, z czym to się wiąże. Drugi raz z pewnością odradzałabym synowi udział w eksperymencie - odpisała Anna Piechowicz.

Mama Łukasza, 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza przesadziła z przeróbką zdjęć

Być może, gdyby Łukasz i Oliwia pozostali w małżeństwie, mama uczestnika miałaby na ten temat inne zdanie. Jednak z eksperymentu zyskała wnuka. Zgadzacie się z Piechowicz?

Anna Piechowicz, mama Łukasza z 4. edycji 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' krytykuje programAnna Piechowicz, mama Łukasza z 4. edycji 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' krytykuje program fot. Facebook.com

Anna Piechowicz, mama Łukasza z 4. edycji 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' krytykuje programAnna Piechowicz, mama Łukasza z 4. edycji 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' krytykuje program fot. Facebook.com

Więcej o: