"Ślub od pierwszego wejrzenia". Chorzewska mocno o uczestnikach. Zarzuca im chęć wybicia się [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małżeństwa par, które poznały się w ostatnim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie przetrwały. Magdalena Chorzewska stwierdziła, że nie wszyscy uczestnicy zgłaszają się do programu po to, aby znaleźć miłość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" niezmiennie budzi wiele emocji wśród widzów i chętnie śledzą oni dalsze losy par, które pobierają się, kompletnie się nie znając. Po emisji specjalnego odcinka okazało się, że żadna para z ostatniego sezonu nie przetrwała. Marta i Patryk zarzucali sobie brak zaangażowania, dzieliła ich też odległość, która okazała się dużą przeszkodą. Postanowili się rozwieść, a uczestnik ma już nową partnerkę. Justyna i Przemek planowali razem zamieszkać. Ostatecznie im też nie wyszło, a Justyna zakończyła relację przez... SMS-a. Marta i Maciej już podczas trwania programu się nie dogadywali i jeszcze przed finałem zdecydowali się rozstać. Magdalena Chorzewska, psycholożka, która zajmowała się doborem par w programie i wspierała uczestników podczas trwania show, w rozmowie z Plotkiem ostro ich oceniła. Stwierdziła, że nie wszyscy wzięli udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", aby znaleźć miłość, a niektórzy chcieli się wybić w sieci.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga wspomina ślub z Karolem

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska ostro o uczestnikach ósmej edycji

Magdalena Chorzewska wcześniej ogłosiła, że to już ostatni sezon, w którym pojawi się w roli ekspertki. Zapewniła, że czekają ją nowe wyzwania zawodowe. W rozmowie z Plotkiem stwierdziła, że nie wszyscy obecnie zgłaszają się do programu z właściwymi intencjami, a po to, żeby zostać influencerami.

Za nami ósmy sezon "ŚOPW" i jednocześnie ostatni, w którym wzięłam udział. Z roku na rok zgłaszały się osoby, których intencje nie zawsze były jednoznaczne z przeznaczeniem eksperymentu. Jak wiadomo, wielu uczestników stało się influencerami. Tak było także w minionym sezonie. To jest chyba najważniejszy powód braku pary, która pozostała ze sobą po eksperymencie - stwierdziła.

Dodała, że w ósmym sezonie zabrakło u par pewnych cech, dzięki którym byłoby możliwe stworzenie trwałego związku.

Bycie w związku wymaga przede wszystkim szczerości, zaangażowania i otwartości na druga osobę. U każdej z dobranych par przynajmniej jedna ze stron nie podeszła do eksperymentu, spełniając wyżej wymienione kryteria, co okazało się dopiero trakcie wspólnego miesiąca i co wykluczyło zbudowanie bazy do rozwinięcia relacji małżeńskiej.

Chorzewska ma nadzieję, że kolejne sezony show pokażą, że w programie można odnaleźć miłość.

Mam jednak nadzieję, że do kolejnych sezonów zgłoszą się ludzie bardziej dojrzali i gotowi do podjęcia wyzwania, jakim jest stworzenie związku z osobą, którą przyjdzie im poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

Zgadzacie się z odczuciami ekspertki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? W finałowym odcinku sama Marta przyznała, że "Instagram zapełnił jej pustkę po rozstaniu".

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mówiono, że Anita i Adrian mają kryzys. Wreszcie prawda wyszła na jaw

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.