"Ślub od pierwszego wejrzenia". To koniec. Psycholożka znika z programu

Magdalena Chorzewska poinformowała, że nie pojawi się w kolejnych odsłonach "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jej współpraca z programem oficjalnie się zakończyła.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zadebiutował w 2016 roku na antenie TVN i od tego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Program jest eksperymentem, w którym dobiera się nieznajomych w pary, a następnie prowadzi do ołtarza, gdzie mają się okazję poznać. We wszystkim biorą udział również eksperci, którzy dokładają wszelkich starań, aby na podstawie rozmów i ankiet dobrać idealnych partnerów. Właśnie przyszedł czas na pewne zmiany. Psycholożka kończy współpracę z show.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

Magdalena Chorzewska odchodzi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Na Instagramie Magdaleny Chorzewskiej pojawił się wpis, którego raczej nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że psycholożka właśnie zakończyła wieloletnią współpracę z produkcją "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Kiedy zaproponowano mi udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", nie sądziłam, że moja przygoda z tym formatem potrwa tyle lat. Za mną sześć sezonów nagrań, wiele wzruszeń, sporo zaskakujących, czasem zabawnych, często poważnych sytuacji z naszymi bohaterami. Bardzo cenne doświadczenia - zaczęła.
 

Przy okazji zdradziła, że niebawem pochwali się nowym projektem ze swoim udziałem. 

Czas pożegnać się ze ślubami i ruszyć dalej. Nadchodzi nowe wyzwanie… Szczegóły poznacie wkrótce.

Magdalena Chorzewska to nie pierwsza ekspertka, która żegna się z show. Wcześniej zrobił to Piotr Mosaka, którego zastąpiła Karolina Tuchalska-Siermińska. W programie na miejscu Bogusława Pawłowskiego miał zawitać kontrowersyjny psycholog Rafał Olszak. Ostatecznie produkcja zrezygnowała z niego

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska o parach, którym nie wyszło. Nie wszystkim się to spodoba

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna martwi się o Przemka. Umrze pierwszy, bo jest przy kości?"ŚOPW". Justyna jest zaniepokojona wagą Przemka. "Chcę męża, który..."

Więcej o: