"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mówiono, że Anita i Adrian mają kryzys. Wreszcie prawda wyszła na jaw

W ostatnim czasie fani podejrzewali, że Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają kryzys, a nawet się rozstali. Uczestniczka show dodała zdjęcia, które wiele wyjaśniają.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, w którym pary pobierają się, nie znając się wcześniej, a nawet nie widząc. Ich doborem zajmują się eksperci. Chociaż wiele małżeństw okazało się klapą, niektóre z nich  przetrwały. Jednym z przykładów są Anita i Adrian, którzy jako drudzy w historii programu nie zdecydowali się na rozwód. Doczekali się dwójki dzieci, a w mediach społecznościowych chętnie dzielili się szczegółami wspólnego życia. W ostatnim czasie jednak mąż Anity nie pojawiał się na jej profilu. Dodatkowo pokazał się bez obrączki, a później ogłosił, że wspólnie z synem wybierają się na męski wyjazd. Teraz uczestniczka show po dłuższym czasie opublikowała zdjęcia z mężem, w tym te z ich ślubu.

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Drugi ślub Anity i Adriana

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska ucina plotki o kryzysie w małżeństwie z Adrianem

Anita Szydłowska na pierwszym zdjęciu stoi w objęciach męża, a w ręku trzyma bukiet róż. Kolejne zostały zrobione na ich ślubie. Post jest jednak współpracą reklamową, a uczestniczka programu porusza w nim temat aplikacji randkowych. We wpisie wróciła do czasów, gdy decydowała się na udział w show.

Kiedy zgłaszałam się do programu pięć lat temu, dobrze wiedziałam, czego chcę. Chciałam prawdziwego uczucia i założenia rodziny. Wtedy jeszcze Instagram nie działał tak jak teraz i uczestnictwo wcale nie dawało profitów finansowych ani tysięcy obserwujących.

Zaczęła się zastanawiać, czy wciąż ludzie biorą udział w tego typu programach dla miłości, a nie sławy czy pieniędzy.

Czy tak jest teraz? Myślę, że nie można generalizować wszystkich programów, bo każdy z nich ma inną formułę, opierają się one na różnym poziomie zaangażowania emocjonalnego. Przyciągają one różne osoby. Niewątpliwie to, co wszystkich może łączyć to chęć znalezienia szczęścia i przeżycia przygody.
 

Fani mają nadzieję, że wspólne zdjęcia oznaczają brak problemów w związku Anity i Adriana.

Mam nadzieję, że tym wpisem rozwiałaś wątpliwości niektórych tutaj zgromadzonych, że twoja miłość z Adrianem ma się dobrze. Dużo zdrowia i szczęścia życzę.
Jesteście tak piękną parą i macie tak cudowne dzieci, że mam nadzieję, że to, co piszą brukowce to plotki wyssane z palca, bądźcie szczęśliwi i trwajcie w tym małżeństwie do końca waszych dni.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Panna młoda nie ukrywała, że mąż nie przypadł jej do gustu"ŚOPW". Panna młoda nie ukrywała, że jest rozczarowana wyglądem męża. Smutne

Wszystko wskazuje na to, że para nie przeżywa kryzysu. Jak tłumaczył wcześniej Adrian, zniknął z mediów społecznościowych ze względu na brak czasu. Jednak Anita w komentarzu zasugerowała, że różnie się u nich działo w ostatnim czasie, ale oni nie opowiadają o wszystkim publicznie.

Zobacz też: Najgorzej dobrane pary z "ŚOPW". Maciek nazwał żonę "mortadelą", Iga robiła awantury, Przemek udawał jednorożca

Więcej o: