"Ślub od pierwszego wejrzenia". Panna młoda nie ukrywała, że jest rozczarowana wyglądem przyszłego męża. Smutne nagranie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który pozwala odnaleźć miłość. Niestety może się wiązać również z przykrymi sytuacjami. W brytyjskiej edycji programu uczestniczce nie spodobał się małżonek. Panna młoda była bardziej niż rozżalona.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Program jest emitowany w wielu krajach, również w Wielkiej Brytanii. W ślubnym eksperymencie uczestnicy zawierają przysięgę małżeńską z nieznajomą osobą. Para poznaje się dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Widzów najnowszej brytyjskiej edycji totalnie zaskoczyła reakcja jednej panny młodej. Kobieta była wyraźnie rozczarowana i zdegustowana przyszłym mężem, bo nie podobał jej się jego wygląd. Nagranie z ceremonii trafiło do mediów społecznościowych

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Justyna sarkastycznie skomentowała słowa Macieja"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna bezlitosna dla Macieja

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Panna młoda była rozczarowana wyglądem małżonka 

Panna młoda z brytyjskiej wersji  "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie była świadoma tego, co ją spotka. Pan młody podekscytowany i czekający przed ołtarzem na przyszłą małżonkę z pewnością wyobrażał sobie inną reakcję. Już podczas uroczystego marszu w kierunku małżonka wśród gości pojawiały się szepty, że wybranek może nie spodobać się kobiecie, ponieważ zupełnie nie jest w jej guście i nie spełnia oczekiwań, które zaznaczyła w ankiecie. Gdy kobieta w końcu stanęła naprzeciwko małżonka. Wygląda ła tak, jakby nie mogła uwierzyć własnym oczom. Pan młody początkowo nie zdawał sobie sprawy, że powodem dziwnego zachowania przyszłej żony jest jego wygląd. 

Nigdzie bym za nim nie poszła. To jest totalne przeciwieństwo tego, czego oczekiwałam. (...) Myślę, że produkcja nie wysłuchała dokładnie moich oczekiwań.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Maciej"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej zakochany w innej! "O miłość trzeba walczyć"

Na opublikowanym nagraniu kobieta nie kryje frustracji. Pełna żalu opowiada, że produkcja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie wysłuchała jej z dokładnością, a wybrany małżonek kompletnie nie spełnia jej oczekiwań. Pan młody był wyraźnie zdegustowany zaistniałą sytuacją. 

Więcej o: