"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej w ogniu krytyki. Teraz dziwnie się tłumaczy. Mówi o Marcie. "Straszne"

Maciej Mikołajczak w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który jest dostępny przedpremierowo na Playerze, nie szczędził gorzkich słów Marcie. Teraz uczestnik ósmej edycji show próbuje się tłumaczyć.

Chyba nikt się nie spodziewał, że w ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dojdzie do bardzo ostrej i nieprzyjemnej wymiany zdań między Martą i Maciejem. Duża część zażartej dyskusji dotyczyła bałaganiarstwa uczestniczki show. Telewizyjny mąż wypominał jej wieczny nieporządek panujący w jej domu. Oprócz tego wrócił wspomnieniami do wyjazdu, gdzie kobieta miała wszędzie zostawiać kawałki papieru toaletowego. W sieci zawrzało po emisji odcinka. Okazuje się jednak, że to, co zobaczyli widzowie, nie do końca było zgodne z prawdą. Głos w sprawie zabrała już Marta. Maciej także nie pozostał obojętny. Co napisał? Sami zobaczcie.

Grzegorz Krychowiak, Celia Krychowiak, Dominika Grosicka, Kamil GrosickiPartnerki polskich piłkarzy. Często goszczą na łamach kolorowej prasy

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Na Macieja spadła fala krytyki po finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Maciej na początku wpisu przyznał, że nie widział finałowego odcinka, ale patrząc na wiadomości, które otrzymuje, domyśla się, że jego rozmowa z Martą nie została pokazana tak, jak to wyglądało naprawdę. 

Otrzymuje dużo wiadomości negatywnych jak i pozytywnych, dotyczących prapremierowego odcinka finałowego. Przyznam się szczerze, że osobiście nie oglądałem, ale widząc po wiadomościach, które otrzymuje, po tym, co dzieje się w sieci - to jest niefajnie/ straszne!

W dalszej części wpisu nawiązał bezpośrednio do Marty i podkreślił, że bardzo chciałby wyjaśnić zaistniałą sytuację. 

I tutaj z tego miejsca będę bronił Marty. Chciałbym wyprostować dużo tematów/słów, które są rażące w kierunku Marty, jak i moim najbardziej - czytamy na Instagramie.

Na koniec podobnie, jak jego programowa partnerka zapowiedział, że wkrótce dokładniej wyjaśni, co tak naprawdę wydarzyło się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W sekcji komentarzy pod jego postem pojawiło się sporo nieprzychylnych mu komentarzy.

Pokazałeś totalny brak szacunku do tej kobiety... Szkoda jej bardzo.
Bronić Marty? Chyba przed sobą. Inteligentna dziewczyna a twoje zachowanie to brak klasy. 
 

TUTAJ możecie przeczytać, co dokładnie wydarzyło się między Martą i Maciejem. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Marta i Patryk"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zachowanie Patryka po finale zaskoczyło wszystkich

Więcej o: