"Hotel Paradise". Monika jest zakochana. Zdradziła, kim jest jej nowy partner. Zaiskrzyło od pierwszego spotkania

Monika, która w parze z Mikołajem wygrała szóstą edycję "Hotelu Paradise" nie jest już singielką. W jednym z wywiadów uczestniczka opowiedziała o nowym partnerze.

Monika i Mikołaj zostali zwycięzcami szóstej edycji "Hotelu Paradise". Po zakończeniu programu ich relacja przerodziła się w przyjaźń. W rozmowie z portalem party.pl uczestniczka wyznała, że w jej życiu pojawiła się już nowa miłość. Zdradziła też, jak się poznali.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Ewa MingeDom Ewy Minge nie jest typowy. Ma fioła na punkcie kotów. One są wszędzie

"Hotel Paradise". Monika jest zakochana. Zdradziła, kim jest jej nowy partner

Relacja Mikołaja i Moniki od początku wydawała się zmierzać w kierunku przyjaźni. Pomimo tego, parze udało się wygrać szóstą edycję "Hotelu Paradise". W wywiadzie dla portalu party.pl uczestniczka zdradziła, że jej serce jest znów zajęte.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jest ktoś nowym w moim życiu - powiedziała.

Laureatka szóstej edycji show zapewniła, że nie jest to jednak żaden z uczestników programu.

To nie jest nikt z "Hotelu" ani z żadnych poprzednich edycji też nie. Jest fajnie na razie tak, jak jest. Wszystko zaczyna się układać. Wygrana "Hotelu", nowa miłość, zawodowo książka, jestem bardzo zadowolona - przyznała.

Monika opowiedziała też, jak poznała obecnego partnera.

To było takie śmieszne. We Wrocławiu podszedł do mnie i zapytał, czy może zdjęcie. I ja tak: "O, taki fajny chłopak ogląda "Hotel Paradise"" i chciałam zrobić a on: "Nie, nie czy ty byś mi zrobiła zdjęcie tam na ratuszu". A ja: "Ooo to już do widzenia", a on, że nie jest z Wrocławia. I tak chciałam szybko uciec, ale zaczęliśmy rozmawiać i on czy jak będzie jeszcze raz we Wrocławiu to, czy może liczyć na takie ładne zdjęcia, a ja, że ok - wspominała.

Uczestniczka dodała także, iż nowy ukochany nie wiedział, że wzięła udział w popularnym reality show.

Podałam mu numer telefonu i Instagrama, bo zobaczyłam, że nie zna mnie. Przy nowych znajomościach staram się nie mówić: "Ej, jestem z Hotelu", bo też nie jestem żadną gwiazdą, żeby od razu się tym chwalić - stwierdziła.

Bogumiła WanderBogumiła Wander w młodości. Była piękną kobietą i ikoną TVP

Myślicie, że Monika wkrótce pochwali się partnerem w mediach społecznościowych?

Więcej o: