"Królowe życia". Izabela Macudzińska niknie w oczach. Schudła już 17 kilogramów i zdradziła sekret nowej sylwetki

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" postanowiła zgubić kilka kilogramów. Bohaterka popularnego reality show może pochwalić się spektakularnymi efektami. Zapowiada też, że przed nią jeszcze sporo pracy.

Izabela Macudzińska jest gwiazdą, która budzi sporo kontrowersji. Bohaterka "Królowych życia" zwraca uwagę wyrazistą urodą, która ewidentnie była poprawiana przez chirurgów i specjalistów medycyny estetycznej. Sporo w mediach spekuluje się również na temat jej pośladków. Chociaż Macudzińska zapewnia, że są dziełem natury, to widzowie powątpiewają w prawdziwość jej słów. W ostatnim czasie sporo mówi się również o metamorfozie, którą przeszła Izabela. "Królowa życia" wyraźnie zeszczuplała.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

"Królowe życia". Izabela Macudzińska opowiada o swojej diecie. Restrykcyjna? To za mało powiedziane

Jeszcze niedawno Macudzińska ogłosiła, że udało jej się zrzucić 15 kilogramów, teraz jej waga jest jeszcze mniejsza. W odpowiedziach do komentarzy pod najnowszym zdjęciem zdradziła, że schudła 17 kilogramów, wyznała również, jaki jest sekret jej odmienionej sylwetki:

17 kg, z 76 na 59 kilogramów. (...) Jem bardzo mało, ale to bardzo, w tym tylko dwa posiłki bez śniadań i kolacji, unikam mięsa, nie jem nabiału.

Dieta bohaterki "Królowych życia" jest bardzo restrykcyjna i nie przypomina zdrowego sposobu odżywiania, który rekomendują dietetycy. Bywają jednak momenty, kiedy to Macudzińska odrobinę sobie folguje. Jak wygląda jej "cheat meal"?

Zjem jedną bułkę ciemną i tu jedynie jem z wędliną, czasem dodaję pomidora lub rzodkiewkę. To już jest jako posiłek. Jem owoce, takie jak winogrona czy mango i borówki, krewetki, sałatki.
 

Podoba wam się Izabela Macudzińska po spektakularnej przemianie, czy może wolicie ją w krąglejszym wydaniu?

Więcej o: