Izabela z "Królowych życia" chwali się metamorfozą, publikując zdjęcie w bikini. Schudła osiem kilogramów

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem. Widać na nim, że kobieta mocno schudła.

Izabela Macudzińska dała się poznać widzom, biorąc udział w reality-show "Królowe życia". Projektantka mody od czasu debiutu w programie telewizyjnym bardzo się zmieniła. Ma za sobą liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz operację nosa. Tym razem widać, że figura celebrytki bardzo się zmieniła. Izabela Macudzińska podkreśla, ze to temu, że schudła osiem kilogramów.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Jennifer Lopez Heidi KlumMają 50 lat. Steczkowska, Lopez, Klum czerpią z życia

Izabela Macudzińska prezentuje nową figurę. To efekt diety i ćwiczeń?

Izabela Macudzińska opowiadała fanom, że jej najnowsza sylwetka to efekt rygorystycznej diety i wysiłku fizycznego. Jak kobieta podkreśla, nie było jej łatwo schudnąć, ponieważ mierzy się z chorobą Hashimoto, czyli przewlekłym zapaleniem tarczycy. Na najnowszej relacji, które udostępniła na Instagramie, prezentuje się w czarnym bikini w panterkę. Fotografię podpisała dopiskiem, że schudła osiem kilogramów. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wcięcie w talii wygląda trochę nienaturalnie, a figura prezentuje się jak po brazylijskim liftingu pośladków. 

Izabela MacudzińskaIzabela Macudzińska Instagram / @justuniquebyisabel screen

"Królowe życia". Operacje plastyczne

Nie da się ukryć, że większość kobiet w reality-show "Kólowe życia" ma słabość do operacji plastycznych i medycyny estetycznej. Dagmara Kaźmierska wielokrotnie w wywiadach opowiadała o tym, że bardzo lubi poprawiać wygląd. W kwietniu 2022 roku kobieta poddała się liposukcji, a efektami metamorfozy pochwaliła się fanom na Instagramie. Oprócz niej ze słabości do zmian w wyglądzie jest także znana Laluna Unique. Celebrytka zawdzięcza dość oryginalny wygląd licznym operacjom plastycznym. 

Więcej o: