"Twoja twarz brzmi znajomo". Mina Dowbora po ogłoszeniu wyników zwróciła uwagę widzów. Mówi wszystko

Widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo" uważają, że Janusz Radek został niesprawiedliwie oceniony w finale programu. Według internautów uczestnik powinien zająć wyższe miejsce w decydującym starciu. Zwrócono też uwagę na rzekome stronnicze zachowanie Katarzyny Skrzyneckiej i wymowną minę Macieja Dowbora przy ogłoszeniu wyników.

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" wywołuje ogrom emocji wśród widzów. Tak było i po emisji ostatniego odcinka, w którym poznaliśmy zwycięzcę 17. edycji tego formatu. Tej jesieni wśród uczestników znaleźli się: Ewa Błachnio, Michał Milowicz, Katarzyna Polewany, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Kasia Wilk, Jakub Zdrójkowski i Robert Szpręgiel. Laureatką głównej nagrody została Kasia Wilk. Widzowie nie zgadzają się z werdyktem. Ich zdaniem to Janusz Radek najlepiej radził sobie z przeobrażaniem w wokalistów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej w minionym sezonie "TTBZ". W mediach społecznościowych zawrzało. Fani nie gryźli się w język.

Zobacz wideo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie rozczarowani finałem muzycznego show. Lawina komentarzy w mediach społecznościowych

W piątek 4 listopada br. widzowie w końcu przekonali się, kto wygrał 17. edycję muzycznego show stacji Polsat. Jeszcze przed rozpoczęciem nagrań, informacje ujawniające uczestników biorących udział w najnowszym sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo" zelektryzowały fanów. Większość nie spodziewała się tak utalentowanych artystów. Wielu twierdziło, że skoro wyemitowano już kilkanaście serii, to najlepsi już wystąpili, ale nic bardziej mylnego. Miniona edycja była równie świetna jak poprzednie, a kandydaci do głównej nagrody nie raz zaskakiwali widzów wspaniałymi wykonami. Tym razem laureatką "złotej twarzy" została Kasia Wilk, drugie miejsce zajęła Katarzyna Polewany, a na trzeciej pozycji uplasował się Janusz Radek. Największe poruszenie wywołało ulokowanie wokalisty na najniższym stopniu podium. Widzowie nie zgadzali się z ogłoszonym werdyktem.

To będzie jedna z najbardziej skandalicznych edycji. Najpierw okradziono Roberta Szpręgiela z finału, potem Janusza Radka z zasłużonego zwycięstwa.
Janusz Radek powinien wygrać, tyle w temacie.
Żenujący werdykt. Katarzyna Polewany nawet nie zbliżyła się wokalu Aguilery, podobnie jak Kasia Wilk do Adele. Najlepiej wypadł Janusz Radek, który wcielił się w rolę kobiecą i najbardziej zbliżył się do barwy Montserrat Caballé - czytamy na Instagramie.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie twierdzą, że Katarzyna Skrzynecka miała faworytkę od samego początku, a Maciej Dowbor nie krył zdziwienia werdyktem

Według fanów programu "Twoja twarz brzmi znajomo", od dawna można było domyślić się tego, kto zdobędzie główną nagrodę. Na Instagramie pojawiły się wpisy, że zwyciężczyni 17. edycji muzycznego show Polsatu miała być wyjątkowo przychylnie oceniana przez jedną z jurorek.

Pierwszy raz jestem zniesmaczona finałem. Faworyzowana przez jury Kasia Wilk, a zwłaszcza przez Katarzynę Skrzynecką.
Wilk wszystkie postaci po warunkach, nawet gabarytowych. (...) Jury to koło wzajemnej adoracji. Katarzyna Skrzynecka nie powiem, gdzie wchodziła tej pani. Czas na wymianę.
Dla mnie Kasia Wilk była faworyzowana przez Katarzynę Skrzynecką. O wygranej powinni decydować widzowie, jako dodatkowe jury - czytamy na Instagramie.

Według fanów Maciej Dowbor miał wyglądać na równie zaskoczonego wynikami finału. Widzowie twierdzili, że świadczyła o tym jego mimika w momencie ogłaszania werdyktu.

Chyba najlepszym komentarzem do całej sytuacji była mina Macieja Dowbora, który sam nie dowierzał, że Janusz Radek zajął trzecie miejsce - czytamy na Instagramie. 

Widzowie nie kryli rozgoryczenia w związku z ogłoszonymi wynikami. Wielu ubolewało nad niedocenionym Januszem Radkiem, twierdząc, że został niewłaściwie potraktowany. Fani, dając się ponieść emocjom, nie przebierali w słowach. Zgadzacie się z werdyktem?

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.