Jakub Zdrójkowski

Jakub Zdrójkowski

Jakub Zdrójkowski to kilkunastoletni polski aktor, który swoją karierę rozpoczynał ze swoim bratem, Adamem Zdrójkowskim. Bliźniacy stali się popularni w 2009 roku, po roli braci Piotra i Pawła w serialu "Rodzina zastępcza plus". Dzisiaj chłopcy swoją karierę rozwijają oddzielnie, a Jakub na swoim ma już kilkanaście występów.
Imię i nazwisko: Jakub Zdrójkowski


Imię i nazwisko: Jakub Zdrójkowski
Data urodzenia: 29 maja 2000 r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktor
Facebook: www.facebook.com/zdrojkowski.jakub
Instagram: www.instagram.com/zdrujek10

Jakub Zdrójkowski - początki kariery

Jakub Zdrójkowski urodził się 29 maja 2000 roku w Warszawie. Ma brata bliźniaka, Adama, który również zajmuje się aktorstwem. Obaj chłopcy już od małego pojawiali się na szklanych ekranach - Jakub w wieku 4 lat zagrał w reklamie, a rok później, w 2005 roku po raz pierwszy odegrał rolę w serialu. Zagrał Kubę - syna Karoliny i Wiktora w serialu "Magda M". W 2009 roku razem ze swoim bratem znalazł się w obsadzie aktorskiej serialu "Rodzina Zastępcza plus", gdzie wcielił się w rolę Piotrka, bliźniaka Pawła (Adama Zdrójkowskiego). W tym samym roku bracia zagrali również w serialu Londyńczycy. Od tego momentu ich kariera nabrała tempa, a chłopcy stali się rozpoznawalni.

Jakub Zdrójkowski - rozkwit kariery

Pierwszą produkcją filmową, w jakiej Kuba wziął udział był w 2010 roku film "Ciacho". Od 2011 roku ponownie gra w serialu u boku swego brata bliźniaka. Obaj chłopcy występują w serialu "Rodzinka.pl" - Adam odgrywa rolę Kuby, syna Boskich, zaś Jakub jego kolegę. Na oczach widzów z małych chłopców, bliźniacy przeobrazili się w przystojnych nastolatków, idoli nastolatek. Kuba ciągle rozwija swoją karierę - na swoim koncie ma występy w serialach "Reguły gry", "Hotel 52", "Ojciec Mateusz" oraz w programie "Deserownia". W 2012 roku zagrał w filmie "Być jak Kazimierz Deyna". Ponadto od 3 lat nastolatek udziela swojego głosu w licznych produkcjach, m.in. w "Niesamowity świat Gumballa" "Nawiedzeni" czy "Oddział Specjalny", a także ostatnio - "Alicja - dziewczyna wszechświat". Jak widać chłopiec ma za sobą już liczne występy, a to dopiero początek jego kariery.

Zobacz także:

Adam Zdrójkowski - Mateusz Pawłowski - Wiktoria Gąsiewska

jakub zdrójkowski

Więcej o:

jakub zdrójkowski

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.