"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy kolejnego uczestnika. Jego brat podbił już scenę show [PLOTEK EXCLUSIVE]

Poznaliśmy nazwisko kolejnego uczestnika nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Plotkowi udało się ustalić, że jest nim brat finalisty 15. sezonu. Widzowie zobaczą na antenie Jakuba Zdrójkowskiego.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" gości na antenie telewizji Polsat od ponad ośmiu lat i wciąż cieszy się dużą popularnością. Do tej pory muzyczne show doczekało się 16 edycji. Następna odsłona pojawi się już jesienią. Dotychczas poznaliśmy nazwiska trójki uczestników 17. sezonu. Plotkowi udało się ustalić tożsamość kolejnej gwiazdy.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy kolejnego uczestnika! Jego brat podbił już scenę show

Nadchodząca edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" przyniesie zmiany w składzie jury. Obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego zasiądzie Robert Janowski, który zastąpi Krzysztofa Cugowskiego. Znamy także nazwiska czterech gwiazd, których wokalne i aktorskie popisy będziemy oglądać w 17. sezonie. Będą to Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek i Katarzyna Ucherska. Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, kolejnym uczestnikiem ma być Jakub Zdrójkowski, brat Adama Zdrójkowskiego, który występował w 15. edycji. Były partner Wiktorii Gąsiewskiej dotarł aż do finału, kończąc udział w programie na trzecim miejscu.

Jakub Zdrójkowski, podobnie jak jego brat bliźniak, jest aktorem. Razem występowali w "Rodzinie zastępczej". Później to Adam zdobył większą rozpoznawalność, jednak dzięki roli w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" Kuba może wkrótce dorównać mu popularnością.

Myślicie, że Jakub Zdrójkowski poradzi sobie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" równie dobrze jak brat?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.