Adam i Jakub Zdrójkowscy mieli "ciche dni" przez osiem lat. "Nie jesteśmy typowymi bliźniakami"

Adam i Jakub Zdrójkowski właśnie skończyli 24 lata. Obecnie to jedni z najpopularniejszych bliźniaków w polskich show-biznesie. Mało kto wie, że bracia przez długi czas nie pałali do siebie sympatią.

Adam i Jakub Zdrójkowscy rozpoczęli swoją karierę aktorską w wieku zaledwie dziesięciu lat. Bliźniacy wystąpili wówczas w "Rodzinie Zastępczej". Po czasie ich drogi zawodowe zupełnie się rozeszły. Adam zdobył większą popularność, występując w "Rodzince.pl". Jak się okazało, zmieniły się również relacje braci. Okazało się, że przez długi czas nie mieli kontaktu. Skończyli 24 lata i zdecydowanie poprawili swoje nastawienie względem siebie. Wielokrotnie jednak podkreślali, że czasem nie było łatwo.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski o sprawach sercowych. Co na to tata?

Adam Zdrójkowski szczerze na temat relacji z bratem bliźniakiem. Przez lata się do siebie nie odzywali

W rozmowie z portalem "Co za tydzień" Adam Zdrójkowski wyznał, że dorastanie z bratem nie zawsze jest proste. Wiele osób oczekuje, że bliźniacy będą mieli te same charaktery i podobne cechy. W przypadku Zdrójkowskich było zupełnie inaczej. Mężczyźni od zawsze byli kompletnie inni. Z tego względu trudno było im złapać wspólny kontakt. "Mamy kompletnie różne charaktery. Obaj jesteśmy uparci i to długo nie pozwalało nam się zaprzyjaźnić" - wyznał Adam w wywiadzie. To jednak nie koniec.

Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale obyło się bez rozlewu krwi. Nie jesteśmy typowymi bliźniakami. Całe życie mieliśmy osobne pokoje, osobne zabawki, inne grono znajomych i zainteresowania

- podkreślił Adam w rozmowie z "Co za tydzień". Po więcej zdjęć braci Zdrójkowskich zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Adam Zdrójkowski otworzył się na temat kontaktów z bratem. Wyznał, co sprawiło, że odzyskali kontakt

W końcu jednak relacje Adama i Jakuba znacznie się poprawiły. Pierwszy z wymienionych Zdrójkowskich przyznał, że oboje są indywidualistami i lubią mieć rację. Z wiekiem jednak nauczyli się żyć ze swoimi różnicami. Adam mógł szczególnie liczyć na brata w trudnej sytuacji po zakończeniu związku. "Jestem na etapie rekonstrukcji mojej kariery i życia prywatnego. Przez ostatnie miesiące wiele się u mnie zmieniło. Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą" - wyznał Adam dla "Faktu". Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Adam Zdrójkowski wylicza, ile zarabiać, aby godnie żyć. Tyle wydaje na życie w stolicy

Adam ZdrójkowskiAdam Zdrójkowski Fot. KAPiF.pl

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Adama Zdrójkowskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.