"Rolnik szuka żony". Elżbieta ma nową fryzurę. W takim cięciu wygląda o niebo lepiej

Elżbieta Czabator z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Uczestniczka ósmej edycji programu zaszalała w salonie piękności. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Posypały się komplementy.

Elżbieta Czabator brała udział w ósmej edycji "Rolnik szuka żony" w TVP. Kobieta od pierwszego odcinka skradła serca widzów swoją charyzmatyczną osobowością i ciętym językiem. Elżbieta zgłosiła się do programu, żeby w końcu odnaleźć drugą połówkę i znowu się zakochać. Nie udało się jej tego zrobić na oczach milionów widzów, ale nie zniknęła z mediów. Aktywnie prowadzi konto na Instagramie i dzieli się z fanami fragmentami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio pochwaliła się wizytą w salonie fryzjerskim i oczarowała obserwujących odmienionym wyglądem. Fani są zachwyceni.

Zobacz wideo

Elżbieta Czabator zmieniła fryzurę. Wygląda jeszcze młodziej

Na antenie TVP możemy śledzić już nową edycję programu "Rolnik szuka żony". Fani natomiast darzą sentymentem poprzednich uczestników i chętnie śledzą ich losy po programie. Elżbieta nadal jest w kręgu zainteresowań widzów. Ostatnio postanowiła podzielić się z obserwatorami swoją metamorfozą i zamieściła w sieci zdjęcia, na których widać jej nową fryzurę. Uczestniczka ósmej edycji zaszalała z cięciem, rozpuściła włosy i odświeżyła kolor. Zrezygnowała z upięć i loków. Całości dopełniły modne ubrania. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

Wygląda pani jak nastolatka.
Bardzo ładnie w nowej fryzurze.
Pani Elu, super - czytamy na Instagramie.

Zdjęcia z metamorfozy Elżbiety Czabator znajdziesz w galerii na górze strony.

Na komentarz dotyczący zmiany w wyglądzie Elżbiety Czabator pozwoliła sobie również Kamila, koleżanka z programu "Rolnik szuka żony", która również poszukiwała partnera na oczach widzów. Kobiety zaprzyjaźniły się w programie i teraz się wzajemnie wspierają.

Pięknie wyglądasz - napisała Kamila. 

Elżbieta Czabator nie odnalazła miłości "Rolnik szuka żony", ale zyskała przyjaźń wśród innych uczestników i rozpoznawalność. Mimo że pozostaje singielką, widać, że promienieje. Zmiana w wyglądzie jest tego dowodem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.