Kamila z "Rolnik szuka żony" przeczytała o sobie w sieci i się wściekła. Nie gryzła się w język

Jedną z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" była Kamila Boś. Ponad rok po kręceniu programu pewna gazeta stwierdziła, że "królowa pieczarek" żałuje wzięcia udziału w show. Rolniczka postanowiła ię odnieść.

Kamila Boś rozpoznawalność zyskała za sprawą udziału w ósmej edycji randkowego programu TVP "Rolnik szuka żony". Ze względu na charakter prowadzonej przez nią działalności, została nazwana "królową pieczarek". Choć finalnie nie udało jej się znaleźć miłości w telewizyjnym show, obecnie może pochwalić się imponującym gronem 156 tysięcy obserwujących na Instagramie. Z jego pomocą zwróciła się do fanów, aby wyrazić swoją złość spowodowaną błędnymi informacjami na jej temat.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" komentuje doniesienia na swój temat. Zaprzeczyła medialnym plotkom

Kamila z "Rolnik szuka żony" jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i nagrania dokumentujące codzienne życie. Od czasu do czasu odnosi się też do rozmaitych informacji na swój temat. Tym razem również postanowiła zareagować. 

Maffashion, Sebastian FabijańskiMaffashion nie mogła się tego pozbyć. Zostawiła jedną pamiątkę po Fabijańskim

Jeden z serwisów zamieścił artykuł, w którym napisano, że "królowa pieczarek" żałuje dziś udziału w "Rolnik szuka żony". Jak się okazało, nie jest to do końca prawdą:

Nie komentowałam artykułów na mój temat, ale bardzo nie lubię, jeśli ktoś przypisuje mi słowa, których nie wypowiadałam. Ktoś coś wymyśli, a kolejni kopiują - napisała.

Kamila BośKamila Boś Instagram @kamila.bos

 W dalszej części wpisu podkreśliła, że nie udzielała żadnego komentarza ani wywiadu dla tygodnika "Rewia". Co więcej - z pewnością nie zamierza zrobić tego w przyszłości. Zapewniła także, że nie żałuje występu w programie:

I nie, nie żałuję udziału. "Rolnik szuka żony" to była jedna z najlepszych moich decyzji!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z synem Janem i córką MarcelinąFestiwal im. Pawła Królikowskiego. Zabrakło Antka, ale nie jego młodszej siostry

Rozumiecie jej oburzenie?

Więcej o: