"Rolnik szuka żony". Kim są kandydaci jedynej rolniczki w programie? Widzowie kibicują najmłodszemu

Niedawno rozoczęła się dziewiąta edycja programu "Rolnik szuka żony" w TVP. Znaleźć przyszłego męża pragnie rolniczka Klaudia, która poznała już dziesięciu kandydatów. Najmłodszy z uczestników ma 22 lata, a najstarszy 34. Wiemy, jak wyglądają.

Program "Rolnik szuka żony" w TVP nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie chętnie chcą oglądać rolników i rolniczki szukających prawdziwej miłości. Poprzednie edycje pokazały, że to naprawdę może się udać. Kilka związków, które powstały w programie, skończyło się ślubem uczestników i przetrwały do dziś. W dziewiątej odsłonie programu sił próbuje rolniczka Klaudia, która w ostatnim odcinku programu wybrała dziesięciu kandydatów. Wcześniej zauroczyli ją ciekawymi listami, teraz mieli szansę wymienić z nią kilka zdań na pierwszym spotkaniu. Panowie zrobili pozytywne wrażenie na dziewczynie i widzach.

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Klaudia wie, kogo szuka w programie

Klaudia jest jedyną rolniczką w dziewiątej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Ma 26 lat i twardo stąpa po ziemi. Ceni w sobie umiejętność przyznania się do błędu, ale podkreśla, że ciężko przychodzi jej przepraszanie. Jest bardzo związana z domem rodzinnym i gospodarstwem. Zajmuje się plantacją świerków i rozwija ekologiczną hodowlę kur. Dodatkowo, wraz z rodzicami zajmują się uprawą łubinu i kukurydzy, a także prowadzą wspólnie sklep spożywczy. Mimo wielu zajęć, uczestniczka pragnie poznać partnera i zbudować z nim wspólną przyszłość. Imponują jej mężczyźni niezależni, pracowici oraz posiadający własne zdanie.

Wszystkich dziesięciu kandydatów rolniczki Klaudii można zobaczyć w naszej galerii znajdującej się na górze strony. 

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' TVP

"Rolnik szuka żony". Klaudia poznała wszystkich kandydatów

Rolniczka Klaudia po przeczytaniu wszystkich nadesłanych listów postanowiła dać sobie szansę na bliższe poznanie dziesięciu mężczyzn. W ostatnim odcinku rolniczka spotkała się z nimi i porozmawiała. Jej kandydaci to:

  • 31-letni Damian z Dolnego Śląska, ratownik basenowy.
  • 32-letni Kamil z Torunia, pracownik firmy budowlanej.
  • 22-letni Konrad z województwa lubelskiego, kierowca firmy transportowej.
  • 31-letni Krzysztof z Lubina, sztygar w kopalni miedzi.
  • 33-letni Marek z województwa pomorskiego, rolnik, kilka lat grał w teatrze objazdowym.
  • 27-letni Mateusz, prowadzi wraz z ojcem firmę kamieniarską.
  • 30-letni Paweł, z Hajnówki. Pracuje w Niemczech jako spawacz.
  • 30-letni Piotr z Białegostoku, inżynier budowlany.
  • 34-letni Sebastian, magister inżynier leśnictwa. Pracuje i mieszka w leśniczówce.
  • 28-letni Valentin, urodził się na Ukrainie, ale mieszka w Polsce. Pracuje jako inżynier budownictwa.

Zdjęcia uczestników znajdują się w galerii na górze strony.

Jak na kandydatów zareagowali widzowie? Okazuje się, że przypadł im do gustu zwłaszcza 22-letni Konrad. Choć sama Klaudia miała wątpliwości, ponieważ woli starszych od siebie mężczyzn, internauci docenili sympatyczne usposobienie uczestnika.

Młody okazał się najfajniejszy.
Najmłodszy jest najciekawszy. No i obustronny błysk w oku.
Kibicuję najmłodszemu - czytamy w komentarzach na Facebooku.

A wy co myślicie o kandydatach Klaudii? Podczas premierowego odcinka "Rolnik szuka żony" 9 października dowiemy się, kogo rolniczka zaprosiła do swojego domu na dłużej.

Więcej o: