"Rolnik szuka żony". Znamy już uczestników dziewiątej edycji. Co na to fani? "Żadnego napalonego seniora. Lipa"

Już we wrześniu startuje dziewiąta edycja ukochanego programu Polaków "Rolnik szuka żony". Po raz kolejny będziemy mogli śledzić miłosne potyczki poszukujących szczęścia uczestników randkowego show. Kogo tym razem zobaczymy na antenie? Telewizja Polska właśnie pokazała pierwsze zdjęcie nowej ekipy.

"Rolnik szuka żony" to już bez wątpienia najbardziej kultowe randkowe show Telewizji Polskiej. Seria tak bardzo spodobała się widzom, że we wrześniu rusza kolejna, dziewiąta edycja programu.

Wiosną poznaliśmy już kandydatów, którzy zgłosili się do kontynuacji serii, ale do kolejnej edycji dostali się jedynie ci, którzy otrzymali najwięcej listów. Komu się udało? Niedawno przedstawiono jednego z uczestników, 24-latka, Tomasza K., który do programu przyszedł w poszukiwaniu... miłości życia.

Na oficjalnym profilu "Rolnik szuka żony" na Instagramie właśnie opublikowano fotografię z pozostałymi uczestnikami. Znamy już pierwsze reakcje fanów. Jedno jest pewne, będzie się działo.  

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

Małgosia z 'Rolnika...'Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pisze o córce. Rolniczka jest matką wcześniaka

"Rolnik szuka żony". Znamy już uczestników dziewiątej edycji. W programie pojawi się jedna kobieta i czterech mężczyzn

Telewizja Polska właśnie zdradziła pełną obsadę dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". To właśnie ci uczestnicy po emisji pilotażowego odcinka serii w Wielkanoc otrzymali najwięcej listów. "Rolnik szuka żony" wraca na ekrany wraz z jesienną ramówką stacji. Pierwszy odcinek nowej serii będziemy mogli obejrzeć już 4 września o godzinie 21:15. na kanale TVP1. W gronie pięciu uczestników pojawiła się jedna kobieta. 

To do nich napisano najwięcej listów i to ich już 4 września zobaczycie w pierwszym odcinku. Powitajcie Klaudię, Tomasza K., Michała, Mateusza i Tomasza R. Do zobaczenia! - czytamy w opisie zdjęcia. 
 

Jak na nową obsadę reagują fani programu? W komentarzach pod opublikowanym zdjęciem widać rozżalenie, że w edycji nie pojawią się seniorzy. To oni zazwyczaj najbardziej rozbawiają publiczność i długo po programie zostawiają po sobie ślad w postaci kultowych tekstów. Bez wątpienia wielbiciele serii nie mogą się już doczekać premiery. 

Żadnego napalonego seniora. Lipa.
Wszyscy wyjątkowo atrakcyjni.
W końcu znowu moje życie w niedzielne wieczory nabierze sensu - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podobają nowi uczestnicy? Będziecie oglądać? 

 

Sara z 'Rolnik szuka żony'Sara z "Rolnik szuka żony" urodziła! Wybrała się już na pierwszy spacer z synem

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Znamy pierwszego uczestnika nowej edycji. Ma 24 lata i szuka miłości na całe życie

Więcej o: