Minister z Meksyku zrobił selfie na pogrzebie królowej Elżbiety II. Oberwało mu się

Minister spraw zagranicznych Meksyku zrobił selfie z żoną podczas pogrzebu królowej Elżbiety II. Internauci wytykają mu nietakt.

Ceremonia pogrzebowa królowej Elżbiety II zgromadziła największe osobistości polityki z całego świata. Nie zabrakło niezręcznych sytuacji, tajemniczych znaków wprowadzających poddanych w konsternację, ale i wpadek polityków. Niedawno informowaliśmy o "ściądze" Andrzej Dudy podczas wpisywania kondolencji, a teraz przyszedł czas na wpadkę innego polityka - ministra spraw zagranicznych z Meksyku Marcela Ebrarda.

Zobacz też: Wzruszający moment Charlotte i Harry'ego podczas pogrzebu królowej. Księżniczka mogła liczyć na wujka

Zobacz wideo Król Karol III i jego rodzeństwo wzięli udział w "czuwaniu dzieci" przy trumnie Elżbiety II - najpierw w Edynburgu, potem w Londynie

'Rolnik szuka żony 9'"Rolnik szuka żony". TVP przesuwa emisję odcinka. Widzowie wpadli w furię

Minister z Meksyku zrobił selfie na pogrzebie królowej Elżbiety II. Internauci w szoku

Marcel Ebrard wraz z żoną Rosalindą Bueso w oczekiwaniu na pogrzeb królowej Elżbiety II zrobił sobie selfie i zamieścił zdjęcie w sieci. W opisie fotografii czytamy:

Podczas ceremonii pogrzebowej królowej Elżbiety II.

Użytkownicy mediów społecznościowych momentalnie wytknęli politykowi zachowanie. Wielu z nich uważa to za nietakt i brak szacunku wobec zmarłej monarchini. 

To brak szacunku dla królowej Elżbiety II oraz jej rodziny. Wstyd.
Marcel Ebrard chce być chyba nowym wzorem do naśladowania dla Meghan Markle...
Nie jesteś na przyjęciu urodzinowym, żeby strzelać sobie selfie. Zachowuj się odpowiednio. Reprezentujesz cały Meksyk - grzmią oburzeni internauci.

Polecamy: Niezręczna sytuacja podczas pogrzebu. Księżna Kate musiała zejść z drogi Meghan Markle

Królowa Elżbieta II, wieniec żałobnyRodzina królewska opublikowała ostatnią wiadomość do Elżbiety II. Aż brak słów

Minister spraw zagranicznych Meksyku nie odniósł się do komentarzy internautów. Niespecjalnie się też nimi przejął, bo fotografia wciąż jest dostępna na jego Twitterze. Co myślicie - nietakt czy nie?

Więcej o: