"Rolnik szuka żony". TVP przesuwa emisję odcinka. Widzowie wpadli w furię. "Wy nas nie szanujecie"

"Rolnik szuka żony". TVP kolejny raz przesunęło emisje nowego odcinka programu. Widzowie nie kryją się ze swoim rozczarowaniem. Padły mocne słowa!

"Rolnik szuka żony" to program, który za sprawą TVP od 2014 roku gości w domach Polaków. W reality show biorą udział samotni rolnicy i rolniczki, którzy pragną znaleźć swoje drugie połówki. Format ma rzeszę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia dziewiątego sezonu. Początkowo planowano pokazać pierwszy odcinek już 4 września 2022 roku, tak się jednak nie stało. Premiera nie odbyła się także 11 września, ponieważ w obu tych terminach stacja nadawała siatkarskie mecze z udziałem Polaków. Kiedy "Rolnik" ruszył zatem 18 września, na fanów zaczaiła się kolejna przeszkoda.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu Wybierz serwis

Iwona Pavlović, Paulina Sykut-Jeżyna"Taniec z Gwiazdami". Pavlović zaliczyła wpadkę. Wyłapała ją Sykut-Jeżyna

"Rolnik szuka żony". TVP przesuwa emisję odcinka. Widzowie wpadli w furię

Odcinek "Rolnika", który miał zostać wyemitowany w niedzielę 25 września, został przesunięty na... 2 października. Widzów czeka zatem aż dwutygodniowa przerwa.

No i to wszystko na dziś. Dziękujemy, że byliście z nami, choć trzeba się było naczekać. Do zobaczenia za dwa tygodnie - ogłoszono na facebookowym profilu programu po pierwszej emisji.

Fani programu nie są zadowoleni z decyzji stacji. W komentarzach na Instagramie czytamy:

Wy nie szanujecie widzów. Moglibyście zmienić godzinę emisji. To przekładanie jest coraz bardziej dokuczliwe. Program tylko raz w tygodniu i tylko sezonowo. Szanujcie nas!
Nie można by było puścić dwóch odcinków pod rząd? Za tyle tygodni czekania. Kpicie sobie z nas!
Kolejny odcinek za dwa tygodnie? W takim tempie szybciej będzie pokazany odcinek świąteczny, niż dzień decyzji - grzmią widzowie "Rolnik szuka żony".

Andrzej Duda, królowa Elżbieta IIUśmiech Andrzeja Dudy podczas pogrzebu królowej rozpalił internet. "Wstyd!"

Czekacie na kolejne odcinki programu "Rolnik szuka żony"? 

Więcej o: