Artur Witkowski pojawiał się w programie "Nasz nowy dom" od ośmiu lat, czyli dołączył rok po wystartowaniu formatu. Był kierownikiem budowy, który ostatnio zdecydował się rozstać z produkcją.
Choć to Katarzyna Dowbor jest twarzą "Nasz nowy dom", w ekipie znajduje się także kilkanaście innych osób. W ciągu dziewięciu lat pomogli tysiącom rodzin, które żyły w trudnych warunkach. Dowbor w roli prowadzącej sprawdza się znakomicie. Jest ciepła i otwarta, ale także potrafi tupnąć nogą, jak ekipa remontowa ma opóźnienia. Nadzór nad nią sprawował właśnie Artur Witkowski, który teraz pożegnał się z programem. Produkcja opublikowała w sieci piękne pożegnanie.
Dziękujemy Arturowi za osiem wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru. Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni - Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy!
Internauci nie ukrywali, że mężczyzna emanował świetną energią w programie i będą tęsknić:
Szkoda, lubiłam bardzo Artura.
Panie Arturze, tyle dobra dał pan ludziom! Niech się panu poszczęści we wszystkim! Będziemy tęsknić!
Wielkie dzięki za pana wkład w te liczne remonty. Pokazał się pan nie tylko jako świetny fachowiec, ale ciekawy człowiek o wielkim sercu, poczuciu humoru i wspaniałej energii. Zdrowia i powodzenia życzę - pisali w komentarzach.
Jakiś czas temu fani martwili się stanem zdrowia Witkowskiego. W kwietniu bieżącego roku bohater zaniepokoił telewidzów wyglądem swojej twarzy. On jednak wyjaśnił w jednym z komentarzy pod postem, że po prostu go przewiało.
Przewiało, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok. Pozdrawiam serdecznie - napisał.
Dotychczas nie wiadomo, kto go zastąpi.
Zobacz też: Wiesław Nowobilski w ''Tańcu z gwiazdami''. Jak tańczy kierownik budowy programu "Nasz Nowy Dom"?
Numerolożka wprost o związku Kaczorowskiej i Rogacewicza. "To relacja, która może prowadzić do..."
Lewandowscy szykują się do wyprowadzki z luksusowej willi. Wiadomo, gdzie zamieszkają
Nietypowe święta Dody. Spotkała się z byłym chłopakiem i byłą dziewczyną
Tak Martyniukowie wyglądali w dniu ślubu. Archiwalne fotografie zrobiły furorę
Gienek z Plutycz żali się na wysokość emerytury. "I co za 42 lata roboty dostałem?"
Olejnik zaskoczyła święconką. Talerz zamiast koszyczka to dopiero początek
Mama Tomaszewskiej nie może wrócić do Dubaju. Dziennikarka zdradza nowe szczegóły
Tori Spelling i czwórka jej dzieci mieli wypadek samochodowy. Trafili do szpitala
Przybysz i Dąbrowski przeprowadzili się do Kanady. Tak będą mieszkać